Wyszukiwałeś:

Waldemar X

Pawlak X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Waldemar Pawlak

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Rząd wesprze motoryzację

Wicepremier Waldemar Pawlak zapowiedział, że Ministerstwo Gospodarki jeszcze wgrudniu bieżącego roku przedstawi projekt pierwszych działań mających nacelu wsparcie motoryzacji. Branża mocno dotknięta ogólnoświatowymkryzysem potrzebuje radykalnych zmian.

 

Pawlak ratuje zwalnianych w Sumitomo

1,2 tys. pracowników Sumitomo żąda odszkodowań za utracone miejscapracy. Według informacji Pulsu Biznesu z odsieczą fabryce idzie wicepremierWaldemar Pawlak.

 

Waldemar Pawlak o przyszłości motoryzacji

Wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak wygłosił wykład dlastudentów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PolitechnikiWarszawskiej. Spotkanie poświęcone było głównie nowym technologiom iperspektywom rozwoju sektora motoryzacyjnego.

 

Pawlak zadba o rozwój rynku motoryzacyjnego

Wicepremier Waldemar Pawlak będzie brał udział w pracach grupy CARS 21działającej przy Komisji Europejskiej, której zadaniem jest dbanie owłaściwy rozwój oraz poprawę konkurencyjności branży motoryzacyjnejw Europie.

 

Wicepremier Pawlak: leasing dla każdego

- Proponujemy przełom w dziedzinie leasingu w Polsce - dajemy Polakommożliwość skorzystania z leasingu konsumenckiego. Od 1 lipca każdy będziemógł wyleasingować np. samochód - powiedział wicepremierWaldemar Pawlak.

 

Jest szansa na niższe ceny paliw

Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak podpisał rozporządzenie,które pozwoli producentom i importerom na znaczące obniżeniezapasów obowiązkowych ropy naftowej i paliw. – Może to korzystniewpłynąć na ceny oferowane na stacjach paliw – powiedział szef MG.

 

Waldemar Pawlak i samochody przyszłości

Nie tylko obniżenie akcyzy na paliwo, co proponował już ostatnio WaldemarPawlak, jest sposobem na walkę z wysokimi cenami paliw. Minister Gospodarkipopiera także dążenia do stworzenia nowoczesnych pojazdów,które spalałyby tyle, co "kot napłakał".

 

Pawlak przekonuje do leasingu konsumenckiego

- Leasing konsumencki to nowa jakość, która jest już dostępna dlakażdego – powiedział wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlakpodczas konferencji prasowej przedstawił korzyści z leasingu konsumenckiego.

 

Leasing konsumencki atrakcyjną alternatywą dla kredytu

"Nie musimy być właścicielami wszystkich rzeczy, które są nampotrzebne. Z powodzeniem możemy użytkować np. samochód w zamian zawynagrodzenie płacone w ratach firmie leasingowej." Tymi słowami WaldemarPawlak otworzył konferencję "Perspektywy rozwoju Leasingu Konsumenckiegow Polsce".

 

Ekologiczne samochody bez akcyzy?

Zniesienie akcyzy od zakupu samochodów hybrydowych i elektrycznych towedług byłego wicepremiera Waldemara Pawlaka, jedyna realna możliwośćwsparcia tego typu aut przez państwo. Według byłego ministra gospodarki,rozwiązanie to jest stosunkowo bezbolesne dla budżetu i dlatego do tegopomysłu przekonywał ministra finansów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Waldemar Pawlak".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019