Wyszukiwałeś:

Walentynki

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Walentynki

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

20 000 zdjęć na Walentynki od mojeauto.pl

www.autogaleria.mojeauto.pl to jeden z wielu projektów wdrożonych w ubiegłymroku w ramach obchodów pięciolecia istnienia mojeauto.pl. Obecnie Autogaleriaz zasobem ponad 20 000 zdjęć jest największym katalogiem zdjęćmotoryzacyjnych w polskim internecie. Serwis jest stale rozbudowywany -codziennie przybywa nawet kilkaset nowych zdjęć i wizualizacji.

 

Jakie auto kojarzy się z Walentynkami?

Nadchodzące Walentynki były okazją do przeprowadzenia przez jeden z portaliogłoszeniowych ankiety na temat samochodu, który najbardziej kojarzysię z tym świętem. Zwyciężył Volkswagen New Beetle.

 

Obwodnica Wasilkowa na Walentynki

14 lutego 2011 r. została oddana do ruchu obwodnica Wasilkowa w ciągu drogikrajowej nr 19. Budowa 5 kilometrowej obwodnicy wyniosła 125 mln zł. Drogapołączy miejscowości Św. Woda i Sochonie, a przez to odciążyWasilków (a docelowo kiedyś także Białystok) z ruchu tranzytowegociężarówek jadących z/do przejścia granicznego w KuźnicyBiałostockiej. Obwodnica będzie pełniła tą funkcję aż do chwili, kiedyodciąży ją planowana droga ekspresowa S19 Kuźnica - Sokółka -Korycin - Knyszyn - Dobrzyniewo – Choroszcz, czyli przez minimum 6-7 lat,o ile będą pieniądze na to przedsięwzięcie.

 

Wątek na forum: Obwodnica Wasilkowa na Walentynki

....i dalej te przerywane linie na krawedziach...na farbe im szkoda czy brak rozumu..ale chociaz te linie na krawedziach wymalowali bo wiekszosc drog w Polsce ich nie ma i jak jest mgla,ciemno,pada czy samochody oslepiaja to niewiadomo gdzie jest krawedz jezdni i tak latwo o wypadek!

 

Wątek na forum: Dacia Duster

Czekam na Dustera od 20 Pażdziernika i nic obiecywali pod koniec lutego okazało się ,że są opużnienia i przesuneli termin na koniec marca , coś mam czutkę ,że jescze ten termin odbioru przesuną ~Czekam na Dustera od 20 Pażdziernika

 

W takim samochodzie spodobasz się płci przeciwnej!

Za nieco ponad dwa tygodnie Walentynki. Jeżeli nie wybierasz się tego dnia narandkę, być może wynika to z tego, jakim samochodem jeździsz. Jak wynika zbadań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych, kobiety lubią duże auta.

 

Honda zapowiada model Pilot

W drugiej połowie lutego, w Chicago odbędą się kolejne targi motoryzacyjne.To na nich Honda postanowiła zaprezentować nowy model o nazwie Pilot. Dziśmamy pierwszą fotkę zapowiadającą ten samochód.

 

Kobieca Toyota 86 style Cb na Walentynki

Toyota wprowadziła kilka modyfikacji do swojego słynnego już modelu GT86.Wygląd nowej wersji sportowego coupe można określić jako bardziej kobiecy,a auto w takim wydaniu kupią tylko Japończycy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019