Wyszukiwałeś:

Walter X

de X

Silva X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Walter de Silva

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Lamborghini Miura: Młoda legenda

Włoski producent supersportowych Lamborghini na targi samochodowe w Los Angelesprzygotował koncepcyjnego następcę legendarnego modelu Miura. Jak na razieseryjna produkcja auta nie wchodzi w grę.

 

Audi A5/S5 - najpiękniejsze coupe?

Aż 11 lat wielbiciele marki Audi musieli czekać na ponowne pojawienie się wgamie luksusowego modelu typu coupe. Ich cierpliwość została wystawiona nadużą próbę, ale oczekiwanie z całą pewnością opłaciło się. ModelemAudi A5 producent z Ingolstadt powrócił do aut Gran Turismo, czyli typowych,dwudrzwiowych coupe, o mocno sportowej sylwetce i nieprzeciętnych parametrach.

 

Dotykowe wyświetlacze w VW

Walter de Silva, szef designu Volkswagena ogłosił parę dni temu, żewszystkie nadchodzące modele Volkswagena będą dostępne z nowoczesnymiradioodbiornikami z nawigacją, którymi będzie można sterowaćdotykowo.

 

Design z Audi do Skody

W styczniu 2008 roku nastąpi istotna zmiana personalna na ważnym stanowisku wkoncernie Skody. Dyrektorem Działu Projektowego Skoda Auto w miejsce JensaManske zostaje Josef Kaban, odpowiedzialny do tej pory za zewnętrzny designsamochodów marki Audi.

 

Seat Altea 1.8 TSI (dłuższy dystans): Praktyczny czy sportowy?

Ładna i nieco nawet agresywna sylwetka w połączeniu z przestronnościąwnętrza minivana sprawiają, że Seat Altea stał się jednym z najbardziejpopularnych modeli tej hiszpańskiej marki. A jeśli dodamy do tego jeszcze160-konną jednostkę TSI, to otrzymamy więcej niż tylko obiecującepołączenie.

 

Kolejne wieści o nowym VW Beetle

Pierwszy retro-car Volkswagena już niebawem doczeka się swojego następcy. Jakujawnił dyrektor zarządzający Volkswagen America, w 2012 roku pojawi sięnowy Beetle.

 

Alfa Romeo - pożądana marka

Chyba jeszcze nigdy w swej stuletniej historii marka Alfa Romeo nie cieszyłasię aż tak wielkim zainteresowaniem. I nie chodzi tu o sprzedaż aut tejwłoskiej marki, a o możliwość zmiany jej właściciela.

 

Praca de Silvy przy Porsche

Główny projektant Grupy VW, mający na koncie takie kształty jak AlfaRomeo 147, 156, GTV czy późniejsze Audi A5, zajmie się teraz kolejnąmarką - Porsche.

 

Lamborghini Egoist : Niech żyje egoizm!

Ten samochód to dzieło szefa designu w koncernie Volkswagena, czyliWaltera De Silvy. Egoist jest hołdem znanego projketanta dla markiLamborghini, która w tym roku obchodzi 50 lecie istnienia LamborghiniAutomobili.

 

Główny projektant potwierdza nową bestię od Bugatti

"Ciężko pracujemy w Bugatti, ale nie martwicie się,nadchodzi(...)". Tym samym główny projektant Grupy Volkswagena,Walter de Silva oficjalnie potwierdził prace nad „następcą”Veyrona.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Walter de Silva".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019