Wyszukiwałeś:

Warszawa X

M20 X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Warszawa M20

Spróbuj też wyszukać: kupie samochod warszawa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Wielki powrót Trabanta!

dobre, powroty powrotami ale trabanta to nigdy bym sie nie spodziewal, niedlugo pewie pojawi sie jakis wartburg, tylko zal ze nuie ma kto odrodzic naszej syrenki ~bolo

 

FSO ma 55 lat

W listopadzie 1951 roku z taśmy FSO na Żeraniu zjechał pierwszy, powojennypolski samochód - Warszawa M20. W ciągu 55 lat FSO wyprodukowało ponad 3,5miliona samochodów. Blisko 1,5 miliona aut wyeksportowano do 90 krajówświata.

 

PIM i poddostawcy w warszawskich zakładach grupy FSO

Już po raz kolejny, w dniach 28-29 marca br. w Warszawie, Polska IzbaMotoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członków Izby orazfirm zaprzyjaźnionych. Tym razem uczestnicy zwiedzili zakłady FSO i ZZM Koramnależące do grupy FSO.

 

FSO Warszawa powraca!

Warszawa to jeden z najbardziej legendarnych samochodów jakie kiedykolwiek zjechały z taśmy produkcyjne w Fabryce SamochodówOsobowych w stolicy Polski. Następcy nie zobaczyliśmy nigdy, ale Warszawa M20 odradza się jako... zegarek!

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Warszawa M20".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019