Wyszukiwałeś:

Warszawa

. Znaleziono 1237 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Warszawa

Spróbuj też wyszukać: warszawa m20 samochod warszawa warszawa auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1237 wszystkich):

Warszawa: S8 przez Bemowo

Jest już decyzja pozwalająca na budowę drogi ekspresowej S-8, którabędzie przedłużeniem Trasy Armii Krajowej w kierunku Poznania. Budowa jednejz najdroższych tras stolicy rozpocznie się jeszcze w tym roku. Jeżeli niebędzie żadnych opóźnień w harmonogramie, nową drogą ekspresowąpojedziemy w 2010 roku.

 

‘Warszawa zdąży na Euro 2012’

„Przez najbliższe dwa lata Warszawa będzie wielką budową. Ale potembędzie lepiej. Warszawa zdąży na Euro 2012” – zapewniłaprezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podczas briefingu.

 

Warszawa: przetarg na Poleczki

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisał przetarg w wyniku,którego ma zostać wyłoniony wykonawca modernizacji ulicy Poleczki.

 

Warszawa: utrudnienia na al. Solidarności

PKP Polskie Linie Kolejowe kontynuują prace przy modernizacji linii kolejowejWarszawa-Gdynia. Od tego tygodnia rozpoczną montaż drugiego nowego wiaduktunad al. Solidarności. Konieczne będzie zamknięcie dla ruchu samochodowegojednej jezdni.

 

125 mln zł na rozbudowę trasy Warszawa ? Węgrów

Droga wojewódzka nr 637 na trasie Warszawa – Węgrówzostanie wreszcie rozbudowana. Prace budowlane o wartości prawie 125 mln złpotrwają do października 2013 roku.

 

FSO Warszawa powraca!

Warszawa to jeden z najbardziej legendarnych samochodów jakie kiedykolwiek zjechały z taśmy produkcyjne w Fabryce SamochodówOsobowych w stolicy Polski. Następcy nie zobaczyliśmy nigdy, ale Warszawa M20 odradza się jako... zegarek!

 

S7 Warszawa ? Gdańsk przełom w tym roku?

Uzupełnianie połączeń drogowych między głównymi miastami, w tymbrakujące fragmenty drogi ekspresowej S7 Gdańsk-Warszawa – to ostatniezapowiedzi rządu w sprawie priorytetowych inwestycji drogowych. Czy oznacza toprzełom w budowie ekspresowej trasy S7 z Gdańska do stolicy?

 

W moich snach wciąż Warszawa*

Spotykamy się w pracowni. Wchodząc do środka od razu naszą uwagę przykuwają rysunki i szkice, które znajdują się na ścianach istołach. Te, które oglądamy najdłużej to szkice samochodówprzypominających modele Bentley'a. Z brytyjską marką nic nie łączyrównie majestatycznie wyglądających aut. To cztery wizje nowejWarszawy, o których rozmawiamy z ich twórcą, MichałemKoziołkiem.  Zapraszamy do lektury.

 

Warszawa: Pierwszy odcinek trasy N-S oddany do ruchu

Kierowcy mogą korzystać z pierwszego dwukilometrowego odcinka trasy N-Spomiędzy węzłami Warszawa Lotnisko (MPL Okęcie) i Marynarska - zapowiadaGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Umożliwi to alternatywnydojazd do lotniska Chopina w Warszawie.

 

Warszawa się cieszy - kolejna droga otwarta!

Wjazd i wyjazd z Warszawy drogą krajową nr 7 będzie teraz o wielełatwiejszy. Wczoraj otwarty został łącznik drogi ekspresowej S8Opacz-Paszków z krajową "siódemką", dziękiktóremu połączono węzeł Warszawa Janki z DK 7 w Sękocinie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021