Wyszukiwałeś:

Wezel X

Gliwice X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wezel Gliwice

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

To dobra informacja ale uważam, że z otwarciem odcinka powinno się poczekać do początku przyszłego roku tj: dwa tygodne póżniej po planowanym terminie otwarcia. Z powodów propagandowych odcinek ten powinno się zaliczyć na poczet otwartych w przyszłym roku tym bardziej,że inny odcinek A1 do granic...

 

Węzeł i autostradę otworzą w grudniu

Pod koniec listopada zostaną zakończone prace budowlane na węźleautostradowym Gliwice – Sośnica oraz na odcinku autostrady A1 Gliwice– Bełk. Następnie, w ciągu 30 dni, inspektorzy nadzoru budowlanegowydadzą decyzję w sprawie oddania inwestycji do użytku. Dlakierowców  oznacza to, iż z drogi korzystać będą nie wcześniejniż w połowie grudnia. Przejazd autostradą A1   będzie na raziebezpłatny – zawiadamia inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowychi Autostrad.

 

Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

Niedługo uruchomiony zostanie węzeł Gliwice-Sośnica na skrzyżowaniuautostrad A-1 i A-4 – poinformowała Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad oddział w Katowicach. Dla relacji autostradowych, tj.między autostradami A-1 i A-4, obowiązywać będzie docelowa organizacjaruchu, na pozostałych relacjach – tymczasowa.

 

Autostrada A-1 Sośnica - Bełk w prezencie przed świętami

Do użytku zostaje oddany pierwszy z siedmiu realizowanych w województwieśląskim odcinków autostrady A-1 – z Sośnicy do Bełku. Ponad15-kilometrowy odcinek ma po trzy pasy ruchu w każdym kierunku. Prace budowlanewyniosły ponad 213 mln euro. Ponadto, aby uzyskać połączenie autostrady A-1z autostradą A-4,  uruchomione zostanie drugie zadanie - węzełautostradowy Gliwice-Sośnica.

 

Autostradami wokół Gliwic

Trwają prace przy gliwickim odcinku autostrady A1 (od węzła GliwiceMaciejów do węzła Gliwice – Sośnica). Jest to odcinekzamykający 33 km obwodnicę górnośląskiego miasta. Pozostałączęść obwodnicy  tworzą: autostrada A4 (od węzła GliwiceKleszczów do węzła Gliwice – Sośnica) oraz tzw. stara autostradaczyli droga krajowa nr 88. Gliwice mają to szczęście, że budowa autostradyjest inwestycją rządową (inwestorem jest Generalna Dyrekcją DrógKrajowych i Autostrad) dofinansowaną z funduszy unijnych. Prace powinnyzakończyć się w połowie 2011 roku.

 

GDDKiA: materiały do budowy węzła Sośnica prawidłowej jakości

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że wedługposiadanej wiedzy wszystkie materiały wykorzystane do budowy węzła Sośnicabyły zgodne niezbędnymi normami technicznymi.

 

Obwodnicą Gliwic bez opłat w ruchu lokalnym

Przejazd autostradową obwodnicą Gliwic (obejmującą fragmenty autostrad A1 iA4) będzie w ruchu lokalnym bezpłatny – tak wynika z projektuministerialnego rozporządzenia.

 

Budowa autostrady A1 Sośnica ? Maciejów dobiega końca

6-kilometrową trasą między węzłami „Gliwice-Sośnica” iGliwice-Maciejów” pojedziemy we wrześniu. Wówczasdomknięta zostanie cała autostradowa obwodnica miasta Gliwice. Gliwickifragment autostrady A1 jest trudny w budowie pod względem technicznym –przebiega przez tereny zurbanizowane i narażone na szkody górnicze.Dodatkowymi trudnościami przy budowie były powódź i długa mroźnazima.

 

Wkrótce otwarcie A1 Maciejów - Sośnica

6-kilometrową trasą między węzłami „Gliwice-Sośnica” iGliwice-Maciejów” pojedziemy we wrześniu. Wtedy Gliwicezyskają autostradową obwodncę. Trwają właśnie prace wykończeniowe.

 

Gliwice ? Okrężna w 152 dni

Dodatkowe połączenie dla kierowców jadących z Gliwic w kierunkuautostrady A4 i Drogi Krajowej nr 44 (prowadzącej w kierunku naMikołów) zostało oddane do ruchu 14 grudnia. Prace przy realizacjidodatkowego połączenia trwały od drugiej połowy czerwca do końca listopada- dokładnie 152 dni. Koszt inwestycji wyniósł około 1,6 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wezel Gliwice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019