Wyszukiwałeś:

Wi X

Fi X

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wi Fi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

MAN sprzedał dział produkcji przewodów

Fińska grupa PKC przejmuje produkcję przewodów w polskich zakładachMAN w Starachowicach. Nowy właściciel będzie dalej dostarczać produkty napotrzeby niemieckiego koncernu. Firma przejmie także ponad 1000pracowników zatrudnionych w zakładzie.

 

Starachowice: Pierwsze zwolnienia w PKC

Pod koniec 2008 roku fińska grupa PKC przejęła produkcję przewodów wpolskich zakładach MAN w Starachowicach. Firma przejęła także 1000pracowników zatrudnionych w fabryce. Niestety jak poinformowały związkizawodowe, kilkanaście osób straciło już pracę.

 

Scania uzbroi fińską armię

W przeciągu najbliższych dwóch lat Scania dostarczy fińskim siłomzbrojnym 91 samochodów ciężarowych. Umowa obejmuje równieżpięcioletni kontrakt serwisowy oraz wstępne porozumienie, dotyczące dostawykolejnych 197 pojazdów w ciągu następnych czterech lat.

 

WLAN w Audi A8

Audi A8 jest pierwszym samochodem na świecie, który na życzenie już wfabryce może zostać wyposażony w hotspot WLAN – bezprzewodowy dostępdo internetu. Pasażerowie mogą równocześnie korzystać aż z ośmiuurządzeń wykorzystujących technologię WI-FI.

 

Wątek na forum: WLAN w Audi A8

Ależ wielki hicior wymyślili w audiku kupionym za 180 tysięcy w salonie. Kpina z publiczności. Toż ja i moi chłopcy na pokładzie równie wygodnego, a znacznie tańszego auta, od 2 lat na swoich 10 calowych Asusach eeePC i Nokiach E51 z wbudowanym interfejsem Wi-Fi (owym WLAN z Audi) z abonamentami...

 

Wiązki kablowe z Grudziądza

Fińska firmą SKS Connecto Polska zajmująca się m.in. produkcją wiązekelektrycznych zainwestuje w Grudziądzu. Produkcja ruszy w marcu 2011 roku. Napierwszym etapie zatrudnienie ma znaleźć tutaj 50 osób, docelowo 150.

 

Internet w Focusie

Od 2012 roku Ford będzie oferował w europejskiej wersji Focusa system SyncMyFord Touch, który będzie posiadał łączność WiFi.

 

Kimi Raikkonen wraca do F1!

W ostatnich tygodniach nasiliły się plotki o powrocie fińskiego mistrza świata, Kimiego Raikkonena do Formuły 1. Wszystko miało się odbyć za sprawą Williamsa, który rzekomo negocjował kontrakt z Raikkonenem. Fin powróci do F1, ale za kierownicą bolidu Lotus Renault GP.

 

Wątek na forum: Części - Zamienniki do Tata Indica 1,4 D

Tata Indica 1,4 DICORnWitam sam naprawiam swoją tatę. Sam szukałem zamienników i to co znalazłem:nKlocki przód zamontowałem TEXTARA nr 2455501, za 100zł - pasują idealnienFiltr paliwa KAGER 11-0260, ma odpowiedniki manna, filtrona i knechta,ceny nie pamiętam ale na pewno nie 380zł jak chcą w aso....

 

Mercedes GLC - nowa gwiazda wśród crossoverów

Mercedes mówi wprost - nowy model GLC jest pod każdym względem lepszyod poprzednika, modelu GLK. Oszczędniejszy, bezpieczniejszy, szybszy, bardziej komfortowy i znacznie lepiej wyposażony. Murowany bestseller.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wi Fi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019