Wyszukiwałeś:

Wielka X

Brytania X

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wielka Brytania

Spróbuj też wyszukać: renolsd brytyjskie inwestycje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 178 wszystkich):

Wielka Brytania przoduje w liczbie kamer drogowych

Wielka Brytania jest europejskim rekordzistą pod względem liczby kamernamierzających przekroczenie przez kierowców dozwolonej szybkości– jest ich już ponad cztery tysiące. Mimo to nadal są problemy zbezpieczeństwem drogowym na Wyspach.

 

Wątek na forum: Bezpłatne obwodnice

No siknę za chwilę - zadeklarował że POWINNY być bezpłatne - wszystkie dorgi powinny być już bez dodatkowych opłat - zdziera 90% ceny paliwa w podatkach i śmie mówić o łaskawie bezpłatnych odcinkach ??? Pytanie - dlaczego w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Holandia...

 

Pirelli WRC Academy wraca

Pirelli odnawia swoje zaangażowanie w rozwój nowego pokoleniajeżdżących talentów. Włoski producent opon, który wlistopadzie ubiegłego roku obchodził zakończenie trzyletniej kadencji jakooficjalny dostawca opon dla Mistrzostw Świata, zapewni szutrowe opony K4 i K6oraz opony RX i RE do nawierzchni asfaltowych na sześć rund WRC w tym sezonie.Opony otrzyma 20 młodych, dobrze rokujących kierowców, którzyreprezentują 14 krajów z całego świata.

 

Angielski Qashqai

Nowa generacja crossovera Nissana Qashqai będzie w całości zaprojektowana iskonstruowana w wielkiej Brytanii. Tam też samochód będzie produkowany.

 

Amerykańska legenda wciąż żywa

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w Stanach trwa wielka akcja wymianypolicyjnych Fordów Crown Victoria na nowe auta, oferowane przez WielkąTrójkę z Detroit: m.in. Taurus, Chevy Caprice i Dodge Charger. Okazujesię, że samochody będą miały drugie życie.

 

Wątek na forum: Eksport rośnie

pytanie jzykowe: czy istnieje jakiś racjonalny powód pisania Republika Czeska zamiast Czechy. Przecież i wymienione w tekście kraje mają jakieś oficjalne nazwy np Wielka Brytania - Zjednoczone Królestwo itd. Rosja - Federacja Rosyjska ~wezyzyr

 

Gdzie i kiedy na zimówkach?

W Polsce nie obowiązują jednoznaczne przepisy nakazujące kierowcom wymianęopon z letnich na zimowe, kiedy na drogach panują ekstremalne warunkiatmosferyczne. W Europie jest jednak gro krajów, w których takiewymogi istnieją, a niedostosowanie się do nich może grozić nie tylkootrzymaniem mandatu, ale też trafieniem za kratki. Nim wyruszymy na ferie wartosprawdzić, czego możemy się spodziewać w zimowych miesiącachpodróżując za granicą.

 

Mitsubishi świętuje 40 lat...

W październiku zaczynają się obchody rocznicy w historii Mitsubishi MotorsCorporation. Firma świętować będzie 40 lat nieprzerwanej obecności na rynkueuropejskim. Od oficjalnej prezentacji na Londyńskim Salonie Samochodowym w1974 po debiut pionierskiego modelu Outlander PHEV pod koniec 2013 roku.

 

Testy samochodów "autonomicznych" niebawem w Anglii

Wielka Brytania chce zostać pionierem w dziedzinie wdrażania tzw. samochodów autonomicznych do ruchu na drogach publicznych. Liberalne prawo i duże inwestycje mają w tym pomóc.

 

Surowe kary dla pijanych kierowców w Polsce. A jak jest w Europie?

Nasi ustawodawcy przygotowali surowsze kary za jazdę pod wpływem alkoholu.Niebawem zapewne wejdą one w życie. Czy jednak kara pieniężna do 10 tys.zł, czasowy bądź dożywotni zakaz prowadzenia auta i wreszcie koniecznośćzainstalowania w aucie blokady alkoholowej to aż tak dotkliwe sankcje.Porównaliśmy je z karami, jakie mogą spotkać kierowców w innychkrajach europejskich.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wielka Brytania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019