Wyszukiwałeś:

Wielton X

S X

A X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wielton S A

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

WIELTON z Pol-Miedź Trans

WIELTON S.A. podpisał kolejny kontrakt z Pol-Miedź Trans Sp. z o.o. - jednym znajwiększych przewoźników w woj. dolnośląskim.

 

WIELTON S.A. w Olsztynie

Producent naczep WIELTON S.A. otworzył nowy oddział handlowy. Tym razemwieluńska firma zawitała do Olsztyna. Jest to już 14 filia w Polsce.

 

Wielton w drodze na giełdę

Wielton S.A. zakończył poszukiwania strategicznego inwestora finansowego. Nowiakcjonariusze (osoby fizyczne) nabyli łącznie 60% udziałów w spółce.Kontynuacja dalszego rozwoju oraz stabilizacja polityki finansowej firmy ma nacelu przygotowanie spółki do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych.

 

WIELTON pnie się w górę

Wieluński producent naczep ciągle pnie się w górę. Wyniki sprzedażoweWielton S.A. są bardzo zadowalające. Wzrost sprzedaży od stycznia dowrześnia, w porównaniu do tego okresu w 2005 roku, wyniósł aż 62%, a pulazamówień na ten rok już jest wypełniona.

 

W Wieltonie malują roboty

W dniu 29 maja 2008 roku w siedzibie Wielton S.A. odbyło się oficjalneotwarcie całkowicie zrobotyzowanej linii lakierniczej zlokalizowanej na terenieŁódzkiej Specjalnej Streefy Ekonomicznej. Budowa oraz wyposażenielakierni było jednym z najważniejszych celów emisyjnych przedstawionychprzez spółkę w Prospekcie Emisyjnym akcji Wielton S.A.

 

Nagroda Gospodarcza dla Wielton S.A.

Firma Wielton S.A., największy polski producent naczep i przyczep otrzymałwyróżnienie w tegorocznej, V edycji Nagrody Gospodarczej WojewodyŁódzkiego. Spółka z Wielunia została laureatem w kategorii„Eksporter”.

 

Wielton ma się dobrze

Największy polski producent przyczep i naczep, firma Wielton, opublikowałraport analityczny sporządzony przez Biuro Maklerskie Banku BGŻ. Wynika zniego, że pomimo niekorzystnej sytuacji gospodarczej, spółkaosiągnęła rekordowe wyniki finansowe.

 

Wielton zapowiada zwolnienia

Zarząd firmy Wielton S.A., będącej największym polskim producentem przyczepi naczep, poinformował o rozpoczęciu procesu restrukturyzacji zatrudnienia. Zraportu opublikowanego przez firmę wynika, że w ciągu trzech miesięcy prastraci około 200 osób.

 

Mniejsze przychody Wieltonu

Postępujący kryzys finansowy wpłynął także na największego polskiegoproducenta przyczep i naczep, firmę Wielton S.A. W związku z najnowszymsprawozdaniem finansowym, zarząd spółki obniżył o 27% prognozowaneprzychody ze sprzedaży produktów oferowanych przez firmę.

 

Wielton podbija Europę

Firma Wielton to trzeci największy producent przyczep i naczep w Europie.Spółka z Wielunia zainwestuje około 6,5 mln złotych w mieścieAbidżan, leżącym na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Powstanie tam montownia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wielton S A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021