Wyszukiwałeś:

Wielton

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wielton

Spróbuj też wyszukać: pzu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

WIELTON dla Pekaesu

WIELTON dostarczy 10 naczep kurtynowych i 30 naczep skrzyniowych mega dla firmyprzewozowej Pekaes. Podpisana umowa świadczy o dużym zaufaniu do producentaspod znaku wielbłąda.

 

WIELTON rozwija sieć serwisową

WIELTON systematycznie poszerza sieć autoryzowanych stacji serwisowych. WPolsce do długiej już listy dołączyły trzy kolejne stacje - w Nowym Sączu,Kątach Wrocławskich oraz w Lublinie.

 

WIELTON S.A. w Olsztynie

Producent naczep WIELTON S.A. otworzył nowy oddział handlowy. Tym razemwieluńska firma zawitała do Olsztyna. Jest to już 14 filia w Polsce.

 

Wielton w drodze na giełdę

Wielton S.A. zakończył poszukiwania strategicznego inwestora finansowego. Nowiakcjonariusze (osoby fizyczne) nabyli łącznie 60% udziałów w spółce.Kontynuacja dalszego rozwoju oraz stabilizacja polityki finansowej firmy ma nacelu przygotowanie spółki do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych.

 

Wielton szykuje inwestycje

Firma Wielton z Wielunia, planuje rozbudować istniejący zakład o nową halęz liniami produkcyjnymi naczep i przyczep do samochodów ciężarowych orazlakiernię.

 

Nagroda Gospodarcza dla Wielton S.A.

Firma Wielton S.A., największy polski producent naczep i przyczep otrzymałwyróżnienie w tegorocznej, V edycji Nagrody Gospodarczej WojewodyŁódzkiego. Spółka z Wielunia została laureatem w kategorii„Eksporter”.

 

Promocja w Wieltonie

Podwójna sierpniowa promocja - "Przeglądy gratis i extra rabat 2000zł na następną naczepę WIELTON”, która rozpoczyna się od 1sierpnia 2008r.

 

Wielton ma się dobrze

Największy polski producent przyczep i naczep, firma Wielton, opublikowałraport analityczny sporządzony przez Biuro Maklerskie Banku BGŻ. Wynika zniego, że pomimo niekorzystnej sytuacji gospodarczej, spółkaosiągnęła rekordowe wyniki finansowe.

 

Wielton i Michelin będą współpracować

Firmy Wielton i Michelin Polska zawarły długoterminową umowęwspółpracy. Umowa realizowana będzie do grudnia 2016 roku.

 

Wielton podbija Europę

Firma Wielton to trzeci największy producent przyczep i naczep w Europie.Spółka z Wielunia zainwestuje około 6,5 mln złotych w mieścieAbidżan, leżącym na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Powstanie tam montownia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021