Wyszukiwałeś:

Wind

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wind

Spróbuj też wyszukać: katowice-wisła windshot will

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

 

Wietrzne Renault

Coraz bliżej do jednych z najbardziej prestiżowych targówmotoryzacyjnych w Europie. Kolejną nowością, która pojawi się naGeneva Motor Show, będzie roadster Renault Wind.

 

Renault buduje roadstera

Według serwisu "Auto Express" Renault przygotowuje na 2009 rok debiutnowego modelu. Jest to pojazd o nadwoziu roadstera, który będziebezpośrednim konkurentem Mazdy MX-5 i Toyoty MR2.

 

Oto mały roadster Renault

Jeśli potrafisz sobie wyobrazić, jak by wyglądał Twingo CC, to już mniejwięcej będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądał Renault Wind. Mały roadsterfrancuskiej marki zadebiutuje już w marcu na wystawie samochodowej w Genewie.

 
 
 

Wind Gordini w Genewie

Renault pokaże na nadchodzących targach genewskich swój czwarty modelGordini, tym razem Wind.

 

PACCAR Parts rozszerza program TRP

Firma PACCAR Parts wprowadziła program TRP (Truck and Trailer Parts –Części do ciężarówek i przyczep/naczep) w 1995 r. w ramach przyjętejstrategii „one stop stop” („wszystko pod jednymdachem”), zgodnie z którą przewoźnik może nabyć w jednymmiejscu wszystkie części zamienne niezbędne dla jego floty samochodowej.Oferując części dla wszystkich marek ciężarówek i przyczep/naczeporaz akcesoriów do naprawy, program ten należy do najbardziej obszernychw branży ciężarówek. Obejmuje on ponad 65 000 artykułów, w tymobecnie także asortyment firmy HACO, produkującej części zamienne do windróżnych producentów.

 

Suzuki pokazuje nowe auto segmentu A

Japończycy z Suzuki chwalą się, że stworzyli studyjny model, któryjak mówią "redefiniuje standardy segmentu A pod względemprzestronności i jakości." Czyli?

 

Celerio, czyli nowe miejskie Suzuki

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie Suzuki zaprezentujecałkowicie nowego malucha. Suzuki Celerio powstał w oparciu o koncepcyjnymodel A:Wind.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019