Wyszukiwałeś:

Witalij X

Pietrow X

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Witalij Pietrow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

F1: Jeszcze jeden kandydat dla Renault?

Witalij Pietrow to kolejny z kandydatów do zajęcia drugiego miejsca wbolidzie Renault, w nadchodzącym sezonie 2010. Czy francuski team zdecydujesię na zatrudnienie Rosjanina?

 

F1: To już pewne, Pietrow w Renault

Witalij Pietrow będzie partnerem Roberta Kubicy w Renault. Francuskizespół skład na przyszły sezon ma ogłosić w niedzielę - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

F1: Pietrow wysiądzie z Renault?

Nowy partner Roberta Kubicy z zespołu Renault, Witalij Pietrow dopiero cowsiadł do bolidu Formuły 1, a nie wykluczone, że będzie musiał się z nimpożegnać przed pierwszym wyścigiem. Wszystkiemu winne są pieniądze, adokładnie ich brak.

 

F1: Dziś jedzie Kubica

Deszcz utrudnia testy zespołów Formuły 1, ale Robert Kubica jako liderRenault dostaje terminy w słoneczne dni. Gorzej ma Witalij Pietrow - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

F1: Pietrow zmotywowany

Pokazał potencjał, ale nadal nie ukończył żadnego wyścigu. WitalijPietrow, drugi kierowca Renault i zespołowi partner Roberta Kubicy manadzieję, że Malezja będzie dla niego przełomowym Grand Prix.

 

GP Korei: Renault czuje się mocne

Zarówno Robert Kubica jak i Witalij Pietrow po piątkowych treningachpozostawili spore nadzieje na osiągnięcie dobrego wyniku w Grand Prix KoreiPołudniowej. Obaj przyznają, że bolidy Renault bardzo pozytywnie spisująsię na torze Yeongam.

 

Pietrow: Relacje z Kubicą "chłodne"

Witalij Pietrow od kiedy podpisał nowy, dwuletni kontrakt z zespołem LotusRenault GP coraz śmielej wypowiada się o stosunkach w zespole, jakie panująmiędzy nim a Robertem Kubicą. Rosjanin przyznał ostatnio, że relacje obukierowców można uznać za "chłodne".

 

F1: Boullier i Pietrow jadą do Kubicy

Szef zespołu Lotus Renault GP i partner z zespołu Witalij Pietrow majądzisiaj pojawić się w Pietra Ligure. Obaj chcą wesprzeć Polaka w powrocie dozdrowia i podziękować lekarzom ze szpitala Santa Corona za trud jaki włożyliw uratowanie kierowcy.

 

F1: Radość w Renault, pierwsze podium Pietrowa

Team Lotus Renault GP rozpoczął sezon 2011 mocnym akcentem – po 20startach w Formule 1, Witalij zajął po raz pierwszy miejsce na podium."Jestem szczęśliwy z trzeciego miejsca na podium – całyzespół bardzo ciężko pracował podczas zimowych przygotowań" -powiedział po wyścigu Witalij Pietrow.

 

F1: Kierowcy LRGP w ogniu pytań

Patrząc na aktualną formę zespołu Lotus Renault GP można powiedzieć, żefrancuska ekipa póki co znajduje się na równi pochyłej. EricBoullier w ostatnich wywiadach przyznał, że w zespole brakuje lidera jakimjest Robert Kubica. Nic więc dziwnego, że w ogniu pytań znaleźli sięaktualni kierowcy LRGP - Witalij Pietrow i Nick Heidfeld.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Witalij Pietrow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019