Wyszukiwałeś:

Wojciech X

Chuchala X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wojciech Chuchala

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Chuchała przed pierwszymi testami Subaru

Po zakończeniu sezonu 2010 można powiedzieć, że zdobywając puchar RPPWojciech Chuchała zdał „sportową maturę” z wynikiem celującym.Teraz przyszła kolej na pierwsze testy w topowej rajdówce - SubaruImpreza WRX STi.

 

Chuchała: "Nauczyłem się kilku sztuczek"

Nowy rok rozpoczął się dla Subaru Poland Rally Team wyjątkowo pracowicie.Aby w pełni wykorzystać zimowe warunki, zespół udał się wBieszczady, gdzie Wojtek Chuchała pod czujnym okiem Tapio Laukkanena zaliczyłpierwszy kontakt z Imprezą STI.

 

Chuchała przed Rally Bohemia

Czerwiec jest bardzo pracowitym miesiącem dla LOTOS – Subaru Poland RallyTeam. Po udanym występie w 26. Rajdzie Karkonoskim, Wojtek Chuchała i KamilHeller pojawili się na VIII Zlocie Plejad, podczas którego jechali jako„zerówka”.

 

Rally Bohemia: Loix znów najszybszy, Chuchała wysoko

Freddy Loix w Skodzie Fabii S2000 wygrał w ubiegłą niedzielę Rally Bohemia,piątą rundę mistrzostw Czech. Wysokie piąte miejsce zajął Wojtek Chuchaław Subaru Impreza, zajmując jednocześnie trzecie miejsce w grupiesamochodów produkcyjnych.

 

Chuchała wygrywa gr. N

Wojtek Chuchała i Kamil Heller, reprezentujący LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, ukończyli jubileuszowy, 20. Rajd Rzeszowski na piątym miejscu wklasyfikacji generalnej RSMP, zajmując pierwsze miejsce w grupie N i drugie wklasyfikacji zespołów sponsorskich.

 

Chuchała przed Dolnośląskim: "Trzeba iść pełną klepą"

Kultowe odcinki Kotliny Kłodzkiej będą areną zmagań podczas 21. RajduDolnośląskiego (2-4.09), piątej odsłony RSMP 2011. Zawodnicy LOTOS - SubaruPoland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, czyli jeden z najmłodszychduetów startujących w Mistrzostwach Polski, przystąpią do rajdu mocnozmotywowani po sukcesie w poprzedniej rundzie RSMP, 20. Rajdzie Rzeszowskim.

 

Chuchała przed finałem RSMP w Koszycach

Rally Kosice po raz drugi zagości w kalendarzu Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Jednak w przeciwieństwie do ubiegłego sezonu, tym razemsłowackie zawody zakończą zmagania w cyklu RSMP. Impreza z bazą w Koszycach,zaliczana do Pucharu Europy Strefy Centralnej CEZ-FIA, będzie stanowićrównież dwie rundy mistrzostw Słowacji. O punkty zarówno wpolskim, jak i słowackim czempionacie powalczy LOTOS - Subaru Poland RallyTeam, reprezentowany przez Wojtka Chuchałę i Kamila Hellera.

 

Chuchała mistrzem Strefy Europy Centralnej

Sezon 2011 w wykonaniu LOTOS - Subaru Poland Rally Team stoi pod znakiemsukcesów w grupie N. Wojtek Chuchała i Kamil Heller zdobyli mistrzostwow „ence” zarówno w polskim, jak i słowackim czempionacie, atakże dopisali do swojego dorobku triumf w klasyfikacji samochodówprodukcyjnych w Trofeum Strefy Europy Centralnej FIA.

 

Chuchała: "Świetne zakończenie sezonu"

49. Rajd Barbórka zakończył sezon sportów motorowych w naszymkraju. Po raz kolejny Ogólnopolskie Kryterium Asów, tym razemskładające się tylko z czterech prób, stanowiło nie lada wyzwanie.Kluczem do awansu na Karową była szybka, ale płynna jazda. Wojtek Chuchała iKamil Heller, reprezentujący LOTOS - Subaru Poland Rally Team, po trzech oesachplasowali się na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej, więc po razpierwszy w karierze mogli się zmierzyć ze słynną kostką.

 

Chuchała rządzi w Świdnicy

Wojciech Chuchała z pilotem Sebastianem Rozwadowskim w przekonującym styluwygrali drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tryumfpopularnego "Siemanki" w 42. Rajdzie Świdnickim-Krause tojednocześnie jego pierwsza wygrana w karierze od czasu startów wnajwyżej lidze rajdowej w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wojciech Chuchala".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019