Wyszukiwałeś:

Wolin

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wolin

Spróbuj też wyszukać: samochód wolin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa droga krajowa w Świnoujściu

Stałe połączenie konstrukcyjne wysp Wolin i Uznam jest konieczne ze względów społecznych ekonomicznych i politycznych. Czy to będzie tunel czy most (niezależnie od konstrukcji), w tym przypadku jest nie istotne. Obawiam się tylko, aby studium wykonalności nie dotyczyło wyłącznie tunelu. Bo j...

 

Nowa droga krajowa w Świnoujściu

GDDKiA nadała numer nowej drodze krajowej w Świnoujściu. Ulice Pomorska,Karsiborska, Nowokarsiborska i Grunwaldzka, jako droga krajowa, o łącznejdługości 14 kilometrów, otrzymały numer 93. Zmiana statusu (zpowiatowych na krajowe) tras łączących Świnoujście z morzem orazbiegnących przez Wolin ma pozwolić na pozyskanie funduszy z UE.

 

Droga Wolin - Uznam w tunelu

Z początkiem sierpnia br. w siedzibie Ministerstwa Transportu podpisanezostało porozumienie na rzecz budowy stałego połączenia drogowego pomiędzywyspami Wolin i Uznam w Świnoujściu.

 

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Budowa połączenia między wyspami Uznam i Wolin w zgodzie ze środowiskiem

Jest decyzja środowiskowa dla budowy stałego połączenia między wyspamiUznam i Wolin w Świnoujściu. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wSzczecinie spośród 8 wariantów poprowadzonych w 3 różnychkorytarzach wybrała wariant K1W1, tunel drążony w korytarzupółnocnym. Wybór wariantu poprzedzony był wieloetapowymianalizami różnych wariantów przebiegu. Realizacja wybranegowariantu będzie miała najmniejszy wpływ na stan środowiska naturalnego.

 

Duże zainteresowanie budową mostu Wolin -Karsibór

Aż dziewięciu  oferentów przystąpiło do przetargu  narealizację inwestycji pn." Budowa mostu nad Starą Świną łączącegowyspy Wolin i Karsibór wraz z rozbiórką Mostu Piastowskiego wŚwinoujściu". Ceny brutto za realizację inwestycji są dość rozpięte:najwyższa wynosi prawie 62 mln zł a najniższa prawie 41, 5 mln zł.

 

Umowa na budowę nowego mostu w Świnoujściu

Podpisano umowę pomiędzy Miastem Świnoujście i konsorcjum firm POLIMEX-MOSTOSTAL S.A. WARSZAWA oraz Zakład Robót Hydrotechnicznych iPodwodnych UW SERVICE Sp. z o.o. Szczecin na realizację zadania pn: "Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibór wrazz rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Kosztinwestycji  to blisko 41,5 mln zł i pokryty zostanie w całości ześrodków budżetu miasta.

 

Ruszają prace przy budowie mostu Wolin - Karsibór

Rozpoczęto prace związane z przygotowaniem placu budowy dla zadania"Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibórwraz z rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Wedługharmonogramu inwestycji, pierwsze pale  zostaną  wbite w lutym;montaż wszystkich podpór powinien zostać zakończony jeszcze w tymroku. Oddanie całości inwestycji do użytku nastąpi do końca 2012 roku.Koszt budowy mostu to blisko 41,5 mln zł.  

 

Przeanalizują połaczenie Uznam - Wolin

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji „Analiza wariantówusprawnienia połączenia komunikacyjnego pomiędzy wyspami Uznam i Wolin wŚwinoujści”. Wykonawcą zadania będzie konsorcjum firm złożone z DHVPolska Sp.z o.o z Warszawy oraz gdańskiej spółki DS.Consulting.Konsorcjum ma 120 dni na przygotowanie i przedstawienie dokumentu.

 

Tunel połączy wyspy Uznam i Wolin

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nabudowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Zobacz, kiedypowstanie nowa inwestycja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019