Wyszukiwałeś:

World X

Car X

of X

the X

Year X

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: World Car of the Year

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Dla kogo tytuł World Car of the Year 2010?

Ruszyła szósta edycja plebiscytu na światowy samochód roku.Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2010,którzy teraz poddawani będą intensywnym testom drogowym przez gronojurorów. Na zwycięzcę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.Wyniki zostaną bowiem ogłoszone 1 kwietnia przyszłego roku podczas wystawysamochodowej w Nowym Jorku.

 

Kandydaci do tytułu Światowego Samochodu Roku 2011

Znamy już rozstrzygnięcia konkursów na Samochód Roku 2011 wEuropie oraz Japonii, wkrótce poznamy też najlepsze auta w AmerycePółnocnej. Najwyższa więc pora przyjrzeć się, kto ma największeszanse na zdobycie tytułu Światowego Samochodu Roku (World Car of the Year) nanajbliższe dwanaście miesięcy.

 

Zobacz które auta zawalczą o tytuł World Car of The Year

Podczas kwietniowych targów motoryzacyjnych w Nowym Yorku świat motoryzacyjny pozna "Światowy Samochód Roku"("World Carof the Year"). Tytuł ten jest przyznawany od 2005 roku. Poniżej dowieciesię, które samochody znalazły się w dziesiątce finalistów.

 

Światowy Samochód Roku 2013 - ostatnia prosta

Tuż przed rozpoczęciem wystawy w Genewie odbyła się uroczystość, w czasiektórej ogłoszone zostały wyniki konkursu Car of the Year 2013.Jednocześnie, jednak już mniej hucznie, odbyła się konferencja, naktórej poznaliśmy finalistów plebiscytu World Car of the Year2013.

 

World Car of the Year 2014 - oto kandydaci

Znamy już listę samochodów, kandydujących do miana "ŚwiatowegoSamochodu Roku 2014" w czterech konkursowych kategoriach. Jak zwyklezwycięzców poznamy podczas wystawy w Nowym Jorku w kwietniu przyszłegoroku.

 

World Car of the Year 2014 - znamy półfinalistów

Niemal dokładnie za dwa miesiące, podczas wystawy samochodowej w Nowym Jorku,poznamy zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu na ŚwiatowySamochód Roku (World Car of the Year). Najwięcej swoich przedstawicielido półfinałów konkursu wprowadziło BMW.

 

World Car of the Year - znamy finalistów

Podczas targów w Genewie ogłoszono finalistów plebiscytu WorldCar of the Year. O zwycięstwo w najważniejszej kategorii powalczą dwa autaniemieckie i jedno japońskie. W finale zabrakło tegorocznego zwycięscy Carof the Year, czyli Opla Astry V.

 

World Car of the Year 2016 - spekulacje, wyniki

Plebiscyt World Car of the Year 2016 to jeden z ważniejszych wydarzeńmotoryzacyjnych. Jurorzy z całego świata główkują nad najlepszymautem, jaki w danym roku pojawił się na rynku. Przyglądamy się finalistom isprawdzamy, który samochód ma największe szanse na wygraną.

 

Car of the Year 2018 - oto lista kandydatów

Do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze trochę czasu, ale znamy już finałowąlistę kandydatów do tytułu World Car of the Year (WCOTY) 2018.

 

WCOTY 2019 - lista finalistów World Car of the Year

Konkurs World Car of the Year (WCOTY) edycja 2019 przeszedł do kolejnego etapu. Poznaliśmy właśnie finałową listę kandydatów do tytułu Światowego Samochodu Roku 2019.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "World Car of the Year".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019