Wyszukiwałeś:

World X

Cup X

2010 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: World Cup 2010

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

Ciężarówki Volvo w specjalnej edycji "World Cup 2010"

Republika Południowej Afryki to kraj będący gospodarzem Mistrzostw Świata wPiłce Nożnej FIFA 2010, największego, bez wątpienia, wydarzenia futbolowegow tym roku. Z tej okazji, Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty wobejmującym Polskę Regionie Europy Centralno-Wschodniej, specjalną,limitowaną edycję pojazdów "World Cup 2010", którychzakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA2010.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

Kościuszko będzie promował Kraków

Rajdowy Wicemistrz Świata JWRC 2009 Michał Kościuszko został oficjalnieambasadorem miasta Kraków. W ramach projektu „Kraków –miasto mistrzów” promującego stolicę Małopolski, kierowcabędzie reprezentował swoje rodzinne miasto poza granicami kraju.

 

Hyundaiami na Mistrzostwach Świata

Hyundai Motor Company będzie oficjalnym dostawcą floty pojazdów podczaszbliżających się piłkarskich mistrzostw świata, jakie odbędą się wRepublice Południowej Afryki.

 

Kubica 16. kierowcą na świecie

W najnowszym notowaniu Castrol Rankings Robert Kubica – polski kierowcazespołu Renault w Formule 1 – zajmuje 16. miejsce.

 

Kościuszko wystartuje w Rajdzie Finlandii

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak, jedyna polska załoga rywalizująca natrasach Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) szykuje się do startu w RajdzieFinlandii. W dniach od 29 do 31 lipca br. zawodnicy Dynamic World Rally Team poraz czwarty w tym sezonie będą walczyć o punkty w klasyfikacjach SWRC i WRCCup.

 

WRC: Kościuszko po testach

Zespół Dynamic World Rally Team z Michałem Kościuszko i MaćkiemSzczepaniakiem od niedzieli przebywa w Jyväskylä, gdzie przygotowujesię do startu w Rajdzie Finlandii, 7. rundzie tegorocznych MistrzostwŚwiata.

 

Hyundai i FIFA dalej razem

Hyundai podjął decyzję o przedłużeniu umowy sponsorskiej z MiędzynarodowąFederacją Piłki Nożnej (FIFA) obejmującej Mistrzostwa 2018 i 2022 FIFA WorldCup.

 

Nowa broń Seata

Hiszpański Seat przedstawił pierwsze zdjęcia nowego auta przygotowanego zmyślą o wyścigach serii WTCC. Leon Cup Racer pokazany zostanie w tymmiesiącu na imprezie Worthersee 2013.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "World Cup 2010".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019