Wyszukiwałeś:

World X

Endurance X

Championship X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: World Endurance Championship

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Toyota powraca do Le Mans

Toyota mimo największego budżetu nie zdołała wygrać nawet jednego GP Formuły 1. Japoński koncern odszedł z królowej sportówmotorowych na tarczy. W F1 Toyota nic nie osiągnęła nadszarpując sobiesportową reputację. Być może uda im się ją podreperować wracając naCircuit de la Sarthe.

 

Peugeot: Francuski producent odchodzi z Le Mans

Wczoraj Peugeot ogłosił, że zakończył program Le Mans ze skutkiemnatychmiastowym. Powodem ma być kryzys finansowy w Europie.

 

Audi prezentuje bolid R18

Producent aut z Ingolstad zdominował w ostatnich latach wyścig 24h w Le Mansi zanosi się, że w tym roku niemiecki zespół znów będziefaworytem. W osiągnięciu sukcesu ma pomóc najnowszy bolid klasy LMP1 -R18.

 

Alessandro Del Piero chce wystartować w 24h Le Mans

Alessandro Del Piero nie trzeba nikomu przedstawiać. Były piłkarz JuwentusuTuryn w tym roku chce spróbować swoich sił za kierownicą auta wyścigowego i wraz ze sławnym aktorem wystartować w 24h Le Mans.

 

Toyota poprawiła bolid klasy LMP1

Toyota ma sporo do udowodnienia w nadchodzącym sezonie w wyścigach długodystansowych. W zeszłym roku zespół debiutował, ale nieukończył 24h wyścigu Le Mans. Dziś w południowej Francji rozpoczęły siętesty poprawionego bolidu TS030.

 

Nissan powróci do Le Mans!

Japoński producent dziś ogłosił, że w przyszłym roku zamierza wystartować w 24h wyścigu Le Mans w klasie LMP1. Nissan zdecyduje się na budowę hybrydowego bolidu.

 

Porsche rzuca wyzwanie w wyścigach długodystansowych

Sezon wyścigowy wystartuje już za chwile, Porsche właśnie rzuca rękawicę przeciwnikom i przedstawia swoje plany na tegoroczną edycję 24-h Le Mans iWorld Endurance Championship (WEC).

 

Toyota wygrywa po raz drugi

Przed tegorocznym wyścigiem 24h Le Mans atmosfera jest jeszcze gorętsza powyścigu na torze Spa-Francorchamps. Zespół Toyoty wygrałsześciogodzinny wyścig w Belgii. Teraz to Toyota jest faworytem dozwycięstwa w prestiżowym 24h Le Mans.

 

Kierowcy Toyota zdobywają tytuł mistrzowski

Japoński zespół udowodnił w wyścigach długodystansowych swójpoziom sportowy. Toyota wygrała przed ostatni wyścig w Bahrajnie iprzybliżyła się do mistrzostwa FIA World Endurance Championship (WEC).

 

Ford GT na Le Mans - powrót w 50. rocznicę zwycięstwa

Zupełnie nowy Ford GT będzie nie tylko superautem dostępnym dla zwykłych (ibogatych) śmiertelników, ale także wyścigowym wozem w klasie LM GTE Pro. Zadebiutuje w przyszłym sezonie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "World Endurance Championship".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019