Wyszukiwałeś:

Worldtrucker

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Worldtrucker

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Volvo Trucks: Worldtrucker już po polsku

Worldtrucker  to nowy, uruchomiony przez Volvo Trucks portalspołecznościowy. Zadaniem Worldtruckera jest integrowanie wszystkichkierowców i entuzjastów samochodów ciężarowych - bezwzględu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy,jakim jeżdżą. Od teraz nowy portal funkcjonuje także po polsku.

 

Globalny portal społecznościowy Volvo

Administrowany przez Volvo Trucks portal społecznościowy worldtrucker.comobjął swoim zasięgiem już 40 krajów. Volvo uruchomiło portal wiosnąubiegłego roku, wcześniej testując go w Szwecji i we Włoszech.Głównym powodem powstani stron, był zamiar zbudowania największej inajaktywniejszej społeczności kierowców samochodów ciężarowychna świecie. Firma ma nadzieję, że w ten sposób zwiększyzainteresowanie profesją i ułatwi rekrutację nowych kierowców.

 

Volvo Trucks udostępnia nową grę

Kierujesz nowym, 750-konnym Volvo FH16. Nagle, na środku drogi, pojawia sięprzeszkoda. Czas masz ograniczony. Co robisz? W FH16 750, nowej grze VolvoTrucks na smartfony i komputery tablet PC, wszystko zależy od szybkościreakcji.

 

Miej świadomość

Ponad 50 procent użytkowników międzynarodowego forum na portaluWorldtrucker stara się jeździć w sposób maksymalnie oszczędny. Takwynika z ankiety w której wzięło udział 1300 spośród ponad 17000 użytkowników portalu Worldtrucker

 

Trwa konkurs na ?Najpiękniejsze Volvo w Polsce?

Już po raz drugi, Volvo Polska, O/Samochody Ciężarowe, we współpracyz miesięcznikiem TRAILER Magazine uruchomiło konkurs na najpiękniejszysamochód ciężarowy Volvo w Polsce. Ogłoszenie wyników konkursu,nastąpi podczas VIII Zlotu Master Truck w Opolu w lipcu br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019