Wyszukiwałeś:

Wraith

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wraith

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

To ma być najmocniejszy Rolls-Royce w historii

Na zbliżającej się powoli wystawie samochodowej w Genewie Rolls-Roycezamierza cofnąć się w czasie, a jednocześnie pójść o kroknaprzód. Jak to możliwe? Debiutujący na targach model Wraith będzienawiązywał do modelu o takiej samej nazwie z końcówki lat 30., a przytym ma być najbardziej dynamicznym i potężnym Rollsem w historii tejluksusowej marki.

 

Rolls-Royce ponownie zapowiada nowy model

Brytyjska marka luksusowych limuzyn przedstawiła drugie zdjęcie, będące zapowiedzią nowego modelu z Goodwood. RR Wraith zostanie po raz pierwszy zaprezentowany na zbliżających się targach w Genewie.

 

Rolls-Royce Wraith z nadwoziem Fastback

Brytyjska marka odsłoniła kolejny rąbek tajemnicy dotyczący najnowszego modelu, który zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Szwajcarii. Model Wraith będzie posiadał nadwozie typu fastback.

 

Jego wysokość Rolls-Royce Wraith

Brytyjska marka, której siedziba mieści się w Goodwood zaprezentowała oficjalnie swój najnowszy model, debiutujący na targach w Genewie. RR Wraith to najmocniejszy samochód jaki kiedykolwiek stworzyła marka Rolls-Royce.

 

Rolls-Royce Wraith w pogoni za modą

Kiedyś auta robione pod zamówienie różniły się od siebiediametralnie. Klient zamawiał np. u Rolls-Royce'a podwozie z całąmechaniką, a styl autu nadawała jedna z wielu firm produkujących karoserie.Dziś różnice są mniejsze, ale i tak powstaje wiele unikalnychRollsów.

 

Rolls-Royce Wraith szybszy niż Porsche 918 Spyder

Czy jest możliwe, by blisko dwutonowe auto pokonało  okrążenie wlepszym czasie niż super sportowa hybryda skonstruowana przezinżynierów Porsche? Od razu odpowiadamy - tak. Rolls-Royce Wraithpokonał tor w Goodwood szybciej, niż Porsche 918 Hybrid.

 

Najmocniejszy Rolls-Royce - Wraith St. James Edition

Dawniej moc aut marki Rolls-Royce określało się po prostu jako "wystarczającą". Dziś wszystkie dane mamy podane jak na dłoni iwiemy, że Wraith w wersji St. James Edition jest najmocniejszym autem zfabryki w Goodwood.

 

Rolls-Royce Wraith Carbon Fiber nie jest w zasadzie lżejszy

Dla marki Rolls-Royce pojęcia "włókno węglowe, lekkość,zwinność" są plebejskimi pojęciami. Arystokrata raczej zajmuje siękomfortem, luksusem i prestiżem. Ale w przypadku Wraitha Carbon Fiber jestinaczej.

 

Rolls-Royce Nautical Wraith - kolejny jeden jedyny

Brytyjska marka z Goodwood pokazała kolejny egzemplarz jednego ze swoichmodeli. Rolls-Royce Nautical Wraith powstał tylko w jednym egzemplarzu.Dwukolorowe nadwozie, specjalne ornamenty na karoserii oraz we wnętrzu sąwizytówkami Nautical Wraith. Ten model jest jednym z najładniejszych,jakie ostatnio zaprezentował Rolls-Royce.

 

Luksusowe walizki od Rolls-Royce

Jeżeli pieniądze nie grają roli, to ten zestaw bagaży jest właśnie dlaCiebie. Rolls-Royce zaprezentował właśnie unikatową kolekcję walizekpodróżnych wykonanych z włókna węglowego dla posiadaczy modeluWraith.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019