Wyszukiwałeś:

Wrangler X

Unlimited X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wrangler Unlimited

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Pierwszy czterodrzwiowy Wrangler

Po debiutującym w styczniu na targach w Detroit nowym Wranglerze, w Nowym Jorkuzaprezentowany został Jeep Wrangler Unlimited - pierwsza czterodrzwiowa wersjatego legendarnego już niemalże modelu.

 

Wrangler Unlimited w Księdze Rekordów Guinness'a

6646 m.n.p.m. to obecnie najwyższy punkt na ziemi, na jaki dotarł jakikolwiekpojazd mechaniczny. Wyczynu tego dokonał Jeep Wrangler Unlimited dojeżdżającna krater najwyższego wulkanu na świecie Ojos del Salado w Chile.

 

32 osoby w Wranglerze

Podczas imprezy Car Show, która odbyła się 26 kwietnia w Łodzi, naterenie Manufaktury, doszło do niecodziennego zdarzenia. Do Jeepa WrangleraUnlimited zmieściły się aż 32 osoby.

 

Jeep Wrangler najlepszy wśród używanych SUV-ów

Jeśli zamierzasz nabyć auto z segmentu SUV i przy tym stracić jak najmniej,to najlepszą alternatywą jest Jeep Wrangler, który zajął pierwszemiejsce w klasyfikacji Best Resale Value Awards (za najwyższą wartośćodsprzedaży pojazdu używanego) prowadzonej przez portal internetowy KelleyBlue Book.

 

Jeep Wrangler Unlimited: Rodzinny twardziel

Jeśli są jakieś auta, które w pełni zasługują na określenie"kultowy" to z całą pewnością do tego grona należy zaliczyćJeepa Wranglera. Terenówka jak się patrzy, która wjedzie tam,gdzie wszelkie SUVy, crossovery czy inne "uterenowione" modele mogąco najwyżej sobie pomarzyć i która właściwie pozostaje niezmienionaod ponad 20 lat.

 

Jeep Wrangler najlepszym autem 4x4

Tytuł "Best 4x4 Vehicle of the Decade" (Najlepszego pojazdu 4x4dziesięciolecia) w ocenie redakcji magazynu Four Wheeler otrzymały ex aequoJeep Wrangler Rubicon oraz Jeep Wrangler Unlimited Rubicon, a ten drugi uznanyzostał dodatkowo "Najbardziej wyróżniającym się pojazdem 4x4dekady".

 

Drobne zmiany Wranglera

Na kolejny rok modelowy Jeep Wrangler został poddany drobnym zmianomkosmetycznym. Będą one widoczne właściwie tylko w kabinie.

 

Jeep stawia na diesle

Targi w Paryżu będą dla marki Jeep okazją do zademonstrowania szerokiejpubliczności dwóch nowych jednostek wysokoprężnych - 2,8-litrowej oraz2,2-litrowej o mocy odpowiednio 200 i 163 koni mechanicznych.

 

Cztery razy Jeep

Targi we Frankfurcie to okazja dla Jeepa do prezentacji czterech nowości. Nastoisku Jeepa będzie można oglądać debiutującego na rynku EurpejskimJeep'a Grand Cherokee SRT8, Wrangler'a oraz Wrangler'a Unlimited MY2012 zsilnikiem V6 Pentastar oraz wersję Wrangler'a o nazwie Arctic.

 

Nowości Jeepa na polskim rynku

W polskich salonach debiutuje Jeep Wrangler wyposażony w najnowszy sześciocylindrowy silnik benzynowy Pentastar. Ponadto wszystkie modele nowegoWranglera są teraz lepiej wyposażone seryjnie. W salonach na klientówczekać będzie również Grand Cherokee SRT8 oraz limitowana edycjaWrangler Arctic.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Wrangler Unlimited".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019