Wyszukiwałeś:

Wrangler

. Znaleziono 119 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Wrangler

Spróbuj też wyszukać: wrangler drążki kierownicze lee

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 119 wszystkich):

Wątek na forum: Jeep Wrangler 2007

taki wrangler 2007 to jest dopiero terenówka, dla mnie to jest niewiele uborzszy od hummera.2007 jest tak samo funkcjonalny jak hummer.2007 to auto na teren,na droge i poto aby podjechać pod mariotta ~filip z endoru

 

Jeep Wrangler 2007

Jednym z ciekawszych wydarzeń trwających jeszcze targów motoryzacyjnych NAIAS2006 w Detroit był debiut nowego Jeepa Wranglera.

 

Pierwszy czterodrzwiowy Wrangler

Po debiutującym w styczniu na targach w Detroit nowym Wranglerze, w Nowym Jorkuzaprezentowany został Jeep Wrangler Unlimited - pierwsza czterodrzwiowa wersjatego legendarnego już niemalże modelu.

 

Wrangler Unlimited w Księdze Rekordów Guinness'a

6646 m.n.p.m. to obecnie najwyższy punkt na ziemi, na jaki dotarł jakikolwiekpojazd mechaniczny. Wyczynu tego dokonał Jeep Wrangler Unlimited dojeżdżającna krater najwyższego wulkanu na świecie Ojos del Salado w Chile.

 

Jeep Wrangler najlepszy wśród używanych SUV-ów

Jeśli zamierzasz nabyć auto z segmentu SUV i przy tym stracić jak najmniej,to najlepszą alternatywą jest Jeep Wrangler, który zajął pierwszemiejsce w klasyfikacji Best Resale Value Awards (za najwyższą wartośćodsprzedaży pojazdu używanego) prowadzonej przez portal internetowy KelleyBlue Book.

 

Jeep Wrangler Unlimited: Rodzinny twardziel

Jeśli są jakieś auta, które w pełni zasługują na określenie"kultowy" to z całą pewnością do tego grona należy zaliczyćJeepa Wranglera. Terenówka jak się patrzy, która wjedzie tam,gdzie wszelkie SUVy, crossovery czy inne "uterenowione" modele mogąco najwyżej sobie pomarzyć i która właściwie pozostaje niezmienionaod ponad 20 lat.

 

Jeep Wrangler najlepszym autem 4x4

Tytuł "Best 4x4 Vehicle of the Decade" (Najlepszego pojazdu 4x4dziesięciolecia) w ocenie redakcji magazynu Four Wheeler otrzymały ex aequoJeep Wrangler Rubicon oraz Jeep Wrangler Unlimited Rubicon, a ten drugi uznanyzostał dodatkowo "Najbardziej wyróżniającym się pojazdem 4x4dekady".

 

Jeep Wrangler i Dodge Nitro do serwisu

Chrysler Group LLC powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,że w niektórych egzemplarzach modeli Jeep Wrangler oraz Dodge Nitro,wyprodukowanych w USA, mogą wystąpić usterki stanowiące zagrożenie dlaużytkowników.

 

Czy nowy Wrangler będzie hybrydą?

Jeep Wrangler w obecnym wcieleniu króluje w bezdrożach już od 2007roku. Niechybnie zbliża się więc jego następca, który... może miećsilnik elektryczny.

 

Jeep Wrangler do serwisu z powodu poduszki

Koncern FCA ogłosił akcję serwisową dotyczącą setek tysięcy egzemplarzymodelu Jeep Wrangler. Z powodu usterki poduszka powietrzna w tym samochodziemoże nie wystrzelić podczas wypadku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019