Wyszukiwałeś:

X

. Znaleziono 1253 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X

Spróbuj też wyszukać: napęd na 2 osie  evo X honda x-tral

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1253 wszystkich):

X-Type nagrodzony za silnik diesla

Jaguar X-Type zdobył główną nagrodę w kategorii samochodów z silnikiemdiesla przyznawaną przez magazyny Fleet Week oraz Fleet Management. Drugiemiejsce w kategorii luksusowych aut zdobył Jaguar XJ.

 

Saab Aero X: Bio-myśliwiec

Salon Samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu koncepcyjnego pojazdu markiSaab o nazwie Aero X. Dwumiejscowe, sportowe Coupe ma łamać wszelkie kanonydotychczasowej myśli technicznej.

 

Nowa odsłona X-Type?

Jaguar zastanawia się nad zastąpieniem swojego modelu X-Type samochodem wwersji kombi, w stylu "shooting brake". Jak do tej pory jest on najlepiejsprzedającym się autem brytyjskiej marki.

 

Nietypowy X-Trail

Dziennikarze branżowego magazynu "Auto Express" poznali część planówNissana co do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie. Otóż pojawi siętam po raz pierwszy na żywo nadchodząca generacja Nissana X-Trail.

 

Nowy X-Trail już w lipcu

Już w lipcu na polskim rynku zadebiutuje nowy Nissan X-Trail, którego premieramiała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Cenynowej generacji tego auta będą zaczynać się od 97.900 zł.

 

Śladem nowego X-Traila

W najnowszej generacji Nissana X-Trail, który właśnie wchodzi na nasz rynek,można odnaleźć wiele sprzeczności. Niby jest to całkiem nowy samochód, atak naprawdę ciężko na pierwszy rzut oka zauważyć jakiekolwiek zmiany wstosunku do poprzednika. Jednak gdy zagłębimy się w szczegóły odnajdziemysporo elementów, które mają uczynić nowy model jeszcze lepszym.

 

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się daćklientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą sięoni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissanacałkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail.Jednak to tylko pozory.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwsząwszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Opel Mokka X ? facelifting wyjadacza segmentu

Opel Mokka jest autem bardzo popularnym na rynku o czym może świadczyćliczba 500 tys. egzemplarzy zamówionych w samej Europie. Teraz niemieckiproducent po czterech latach odświeża auto. Poznaj Opla Mokkę X.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019