Wyszukiwałeś:

X1 X

Concept X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X1 Concept

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

BMW Concept X1: Prestiżowy mini-SUV

BMW, które stworzyło segment SAV, stale powiększa rodzinę modeli BMWX. Na Salonie Samochodowym w Paryżu bawarska marka zaprezentuje model studyjnyBMW X1 skierowany do grupy samochodów kompaktowych klasy premium.

 
 
 
 

Mercedes GLA oficjalnie w Szanghaju

Targi w Szanghaju rozpoczynają się w ten weekend i to na nich Mercedespostanowił po raz pierwszy publicznie pokazać swój nowy studyjny model- GLA Concept. Auto jest zapowiedzią modelu, który będzie rywalizowałw segmencie z Audi Q3 oraz BMW X1.

 

Specjalna wersja McLarena 650S

Oto model koncepcyjny MSO 650S Coupe, który został przygotowany przezludzi z McLaren Special Operations. To oni kilka miesięcy temu stworzyliunikalnego McLarena X-1.

 

Oto mały crossover Infiniti - QX30 Concept

Po tajemniczym teaserze przyszedł czas na pierwsze zdjęcie koncepcyjnegoInfiniti QX30 Concept, odsłaniające sporą część koncepcyjnego auta. Naresztę szczegółów poczekamy do Genewy.

 

Oto QX30 Concept - kompaktowy crossover Infiniti

Japończycy zapowiadali swojego kompaktowego crossovera od dawna. Kilka tajemniczych zdjęć dało nam ogólne pojęcie czego możemy sięspodziewać, ale dzisiaj znamy QX30 Concept w pełni.

 
 

Targi Frankfurt 2015: Wszystkie modele od A do Z

Targi IAA Frankfurt 2015 zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tymprezentujemy dla Was przewodnik po wszystkich modelach, które mająswoją premierę podczas tegorocznych targach. Auta małe, luskusowe, sportowe,te produkcyjne jak i koncepcyjne. To wszystko znajdziesz w naszym przewodniku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "X1 Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019