Wyszukiwałeś:

X1

. Znaleziono 218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X1

Spróbuj też wyszukać: x1 bmw x1sd 18D x1 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 218 wszystkich):

BMW X1 z Lipska

Bawarski koncern poinformował już oficjalnie, iż debiutującynajprawdopobniej w przyszłym roku mały SUV - BMW X1 - produkowanym będzie wfabryce koncernu w Lipsku.

 

Na celowniku: BMW X1

Samochodowi paparazzi kolejny raz przyłapali testową wersję najmniejszegocross-overa BMW X1. Debiut samochodu przewidziany został na wrześniowychtargach samochodowych we Frankfurcie nad Menem.

 

Kilka skrawków X1

BMW postanowiło w nietypowy sposób zaprezentować przed premierąswój najnowszy samochód. Wycinki oficjalnych zdjęćnadchodzącego modelu X1 zostały zaprezentowane na jednym z portalispołecznościowych.

 

BMW kokietuje z X1

Bawarski koncern opublikował kolejne cztery zdjęcia detali na jednym zespołecznościowych portali chcąc zwiększyć zainteresowanie swoimnadchodzącym modelem X1, pomimo tego że szpiegowskie zdjęcia ukazujące modelkrążą od jakiegoś czasu w sieci.

 

BMW X1 (w końcu) w pełni oficjalnie

Koniec zabawy w kotka i myszkę, jeśli chodzi o BMW X1. Po serii zdjęćprzedstawiających zamaskowane egzemplarze bądź tylko skrawki nadwozia wkońcu BMW postanowiło oficjalnie zaprezentować, jak będzie wyglądaćczwarty i najmniejszy zarazem model z rodziny X.

 

BMW X1 - SUVik

Na polski rynek w śnieżnej aurze wjeżdża właśnie najnowsze dzieckokoncernu z Bawarii, czwarty, a zarazem najmniejszy członek z rodziny X.Bazujący na najmniejszej w gamie serii 1, kompaktowe BMW X1 dostępne jest jużod 131.800 zł.

 

Nowe silniki w BMW X1

W marcu tego roku w gamie jednostek napędowych dostępnych w modelu BMW X1pojawią się nowe silnik cztero- i sześciocylindrowe.

 

Nowe turbo od BMW

BMW wprowadza swój nowy dwulitrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniemdo crossovera X1. Jednostka będzie w wielu aspektach lepsza od rzędowejszóstki, którą zastępuje w tym modelu.

 

BMW X1: Ile wynosi X?

Bawarska marka zachęcona sukcesem takich modeli jak choćby X6 zaczyna wysuwaćsię przed szereg z coraz to kolejnymi modelami, które wypełniająkolejne nisze. Jedne auta odnoszą sukces (jak wspomniany wyżej model), innenatomiast przechodzą bez echa (Seria 5 GT). Sprawdzamy ile wynosi "X"w przypadku "jedynki".

 

Premiera BMW X1 drugiej generacji

Oto druga generacja najmniejszego SUV-a od BMW. X1 jest bardziej przestronne,lepiej wyposażone i oszczędniejsze, ale klasyczny napęd na tylne kołaodszedł do lamusa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018