Wyszukiwałeś:

X3

. Znaleziono 313 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X3

Spróbuj też wyszukać: navara ASX x5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 313 wszystkich):

Lifting BMW X3

We wrześniu trafi do sprzedaży odmłodzona wersja BMW X3. Optycznie autopozostanie praktycznie niezmienione. Więcej nowości pojawi się za to podkaroserią auta, głównie jeżeli chodzi o silniki.

 

BMW X4 - dwudrzwiowe X3?

Przy okazji dyskusji na temat przyszłości modelu BMW X3, pojawiły siępierwsze spekulacje dotyczące modelu X4, czyli nowego auta w stajni niemieckiejmarki.

 

BMW X3: Samochód (prawie) idealny

Z samochodami marki BMW bywa różnie. Niby mają zepsutą opinię przezniektóre 'środowiska', ale przyciągają luksusem, elegancją, szykiemoraz sportową charakterystyką jazdy przekazywaną przez najlepsze genypoprzedników, dzięki czemu przyciągają indywidualistówzasobnych w fundusze. Z modelem X3 jest podobnie. Wygląda jak typowy SUV, aledo końca nim nie jest.

 

BMW X3 jako hybryda?

Być może już w 2010 roku wraz z kolejną generacją BMW X3 w sprzedażypojawi się także wersja z napędem hybrydowym tego modelu.

 

Bardziej ekonomiczne BMW X3

Gama modelu BMW X3 powiększy się o dodatkową wersję silnikową X3 xDrive18d,która ze średnim spalaniem na poziomie 6,2 l/100 km będzienajoszczędniejszym samochodem w tej klasie aut z napędem na cztery koła.

 

Jest już nowe BMW X3

Siedem lat po premierze we Frankfurcie pierwszej generacji przedstawicielanowego wówczas segmentu SAV (Sport Activity Vehicle) przyszedł czas nanastępcę. Tym razem miejscem prezentacji nowego BMW X3 będzie wystawasamochodowa w Paryżu.

 

Znamy ceny nowego BMW X3

Choć do oficjalnej premiery nowego BMW X3 pozostały jeszcze ponad dwamiesiące, wiemy już, ile będzie kosztować na rynku polskim nowa generacjatego kompaktowego SUV-a.

 

Dakar: Hołowczyc w fabrycznym BMW X3

Krzysztof Hołowczyc, zawodnik ORLEN Team, wystartuje w kolejnym rajdzie Dakarza kierownicą  BMW X3 CC, wystawionego przez słynny niemieckizespól X-raid.

 

Budowa BMW X3 na żywo

Amerykańscy klienci BMW, którzy zdecydowali się na zakup nowego modeluX3, będą mogli śledzić na żywo proces produkcji ich nowego samochodu wfabryce w Spartanburg w Południowej Karolinie.

 

Test BMW X3 xDrive 30d: Z pakietem M

Gdzie się nie obejrzysz, tam na drogach, ulicach, parkingach dostrzeżeszjakiegoś SUV-a. No cóż, takie mamy czasy. Być może nie byłoby ichdziś aż tyle, gdyby nie pomysł stworzenia uterenowionych modeli BMW zliterką X w nazwie. W naszym teście BMW X3 drugiej generacji po faceliftingu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018