Wyszukiwałeś:

X4

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X4

Spróbuj też wyszukać: 4x4 x3 BMW x4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Wątek na forum: BMW X4 - dwudrzwiowe X3?

aa juz myslalem ze na zdjeicu moze jest X4 :-), nie wiem ,skoro tylko wersja dwudrzwiowa to czy bedą nadawać mu inna nazwe ~bbb

 

BMW X4 - dwudrzwiowe X3?

Przy okazji dyskusji na temat przyszłości modelu BMW X3, pojawiły siępierwsze spekulacje dotyczące modelu X4, czyli nowego auta w stajni niemieckiejmarki.

 

Nowy SUV od BMW

Niemiecki producent rozpędził się trochę w planach dotyczących poszerzeniazestawienia modeli z segmentu SUV. Tuż po niedawnej prezentacji szpiegowskichzdjęć kontrowersyjnego X6 Coupe okazało się, że do kolejki staje następnymodel. Wstępnie został on ochrzczony nazwą X4.

 

Zamaskowane BMW X4

BMW udowadnia, że wejście w nową niszę nie jest dla koncernu problemem.Właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia zakamuflowanego BMW X4, którewypełni miejsce pomiędzy dwoma modelami reprezentującymi segment SUV.

 

Nowe auto BMW

Bawarski producent planuje wprowadzenie w 2014 roku nowego crossovera do swojejoferty - X4.

 

Będzie BMW X4

BMW zamierza zainwestować prawie miliard dolarów w amerykańskąfabrykę tej marki znajdującą się w Spartanburgu. Powstawać tam będziecałkowicie nowy model - X4.

 

BMW X4 zadebiutuje na targach w Detroit

O BMW X4 mówi się już od dawna, dopiero jednak teraz poznaliśmy szczegóły debiut młodszego brata X6. Samochód będzie dzieliłpodzespoły z drugą generacją BMW X3.

 

BMW X4 oficjalnie zaprezentowane

Bawarski koncern dobrze reaguje na zapotrzebowania rynku. Po sukcesie X6 jasnebyło, że BMW stworzy kolejne auto z rodziny, którą nazywa SportsActivity Coupe. W Szanghaju po raz pierwszy pokazany zostanie młodszy brat X6,BMW X4 Concept.

 

BMW X4 zaprezentowane po cichu

Gdy wszyscy pokazują swoje nowości w Genewie, to BMW postanawia wysłaćsygnał światu jedynie za pośrednictwem Internetu. To właśnie w siecipremierę miało najnowsze i znaczące dziecko bawarskiego ojca motoryzacji -BMW X4.

 

BMW X4 składane w Rosji

Bawarski koncern zamierza montować model X4 na terenie Rosji. Produkcja będziesię odbywać przy pomocy gotowych zestawów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019