Wyszukiwałeś:

X5

. Znaleziono 280 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X5

Spróbuj też wyszukać: x3 Q5 x5 spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 280 wszystkich):

Nowe, mocniejsze BMW X5

BMW oficjalnie zaprezentowało drugą generację modelu X5. Reprezentantsegmentu SAV (Sports Activity Vehicle) mimo podobnej sylwetki ma znacznieróżnić się od swojego protoplasty, który na całym świecie sprzedał sięw liczbie 580 tys. egzemplarzy.

 

BMW X5 w pakiecie M Sport

Znana nie tylko fanom bawarskiej marki sportowa dywizja "M", tuningującaoptycznie i technicznie modele ze stawki BMW, wprowadziła właśnie do swojegozestawienia nowy samochód. Po raz pierwszy w tym gronie pojawił się model BMWX5.

 

X5 bogatsze o M

Długo, nawet bardzo długo krążyły pogłoski o rzekomym pojawieniu się narynku BMW X5 doposażonej o sportowy pakiet fabryczny, sygnowany dobrze znanąjuż literą "M". W internecie ukazały się pierwsze zdjęcia szpiegowskiebawarskiej terenówki w tej właśnie wersji.

 

BMW X5 jako hybryda

Na wystawie w Genewie BMW zaprezentuje model studyjny Vision EfficientDynamics.Prototyp oparty na modelu X5 jest połączeniem technologii silnikówwysokoprężnych oraz systemu ActiveHybrid.

 

BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

BMW zaprezentowało pierwsze zdjęcia oraz szczegółowe informacje natemat swoich dwóch SUV-ów - X5 oraz X6, które po razpierwszy dołączyły do rodziny M. Oficjalna premiera już w tym tygodniu nawystawie w Nowym Jorku.

 

BMW X5: 5x Tak

Kiedy na przełomie 1999/2000 roku z monachijskiego garażu wyjechał pierwszysamochód sportowo-rekreacyjny wszyscy najbardziej ortodoksyjni fani BMWkrzyczeli, że to zdrada i koniec marki. Na dodatek aut zostało zaprojektowaneprzez naczelnego "heretyka" designu. Dzisiaj wiele osóbmyśląc o SUVie, a w zasadzie SAVie, myśli o BMW X5.

 

Nowe BMW X5 na horyzoncie

BMW opublikowało pierwsze zdjęcia odświeżonego modelu X5, któryotrzymał m.in. nowe jednostki napędowe.

 

BMW X5: As wśród SUVów po raz trzeci

Bawarski producent zmodyfikował swojego topowego SUVa, który niewiedzieć czemu na rynku przegrywa z modelem X6. Teraz do kolejnej bitwy wsegmencie SUVów staje nowa X5 o fabrycznym oznaczeniu F15.

 

Rusza produkcja X5

W odległej fabryce Spartanburg należącej do BMW ruszyła produkcja nowegomodelu. Jest to BMW X5 nowej generacji. Tak jak poprzednia wersja, auto powstajew USA.

 

BMW pokazało hybrydową X5

Poniedziałek. Sprawdzamy pocztę w poszukiwaniu informacji, która jużna starcie odmieni ten dzień. Chwila przeglądania poczty i... jestponiedziałkowa petarda! Tak bardzo się cieszymy - BMW zaprezentowało X5 whybrydzie!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019