Wyszukiwałeś:

X6 X

M X

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X6 M

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

BMW zaprezentowało pierwsze zdjęcia oraz szczegółowe informacje natemat swoich dwóch SUV-ów - X5 oraz m>X6m>, które po razpierwszy dołączyły do rodziny M. Oficjalna premiera już w tym tygodniu nawystawie w Nowym Jorku.

 

M Power z silnikiem diesla?

Tak, to całkiem możliwe. Sportowa dywizja BMW walczy z redukowaniem trującychgazów do atmosfery i niewykluczone, że właśnie poprzez zastosowaniesilnika diesla w modelach z serii M uda się uzyskać wymarzone rezultaty.

 

BMW X6 z kosmosu

Fanów tuningu samochodów marki BMW nie brakuje. Do tej całkiemjuż sporej grupy dołącza rosyjska firma TopCar, która stworzyła modelCLR m>X6m>50 M.

 

IAA Frankfurt 2009: BMW X6 M

 

BMW m>X6m> M - Frankfurt 2009 - mojeauto.tv

 

Gdy X6 M jest zbyt słabe...

...zawsze można zwrócić się do firmy Nowack Motors. Ta swojskobrzmiąca nazwa firmy zajmuje się profesjonalnym tuningiem SUV`ów BMWsygnowanych literką M.

 

BMW X6M od Mansory

Oto kolejny rozdział w historii Mansory. Firma zabrała się za przerabianiebawarskich SUVów z literką M. Na pierwszy strzał trafiło niedawno X5.Teraz przyszła pora na m>X6m>.

 

Nowy konkurent X6?

Audi zaczęło właśnie pracować nad modelem, który najpewniej nazywaćsię będzie Q6 i który ma być bezpośrednim konkurentem m>X6m>.

 

BMW M obchodzi 40. urodziny

Nikomu nie trzeba przedstawiać działu sportowego BMW. M Power to logo, które znalazło się na wielu legendarnych modelach. Teraz marka M Power świętuje swoje 40. urodziny.

 

Tylko 100 egzemplarzy BMW X6 M Design Edition

Bawarczycy pokazali limitowaną edycję modelu m>X6m> - M Design Edition. Tylko 100szczęśliwców będzie mogło zakupić ten wyjątkowy model od BMW.

 

BMW X6 M szybkie jak M3

Kto by się spodziewał, że dożyjemy czasów, gdzie autasportowo-rekreacyjne będą tak samo szybkie jak coupe. BMW zdradziło, że m>X6m> Mpotrafi być tak samo szybkie jak M3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "X6 M".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019