Wyszukiwałeś:

X7

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: X7

Spróbuj też wyszukać: bmw E46

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

C5 po mocnych zmianach

Parę dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego Citroena C5.Zadebiutuje on dopiero we wrześniu tego roku przy okazji targów w niemieckimFrankfurcie. Jego wejście do salonów planowane jest na koniec tego lubpoczątek przyszłego roku.

 

Odświeżone C5 kombi

Po tym jak kilka tygodni temu zagraniczni fotoreporterzy przyłapali podczastestów wersję sedan, teraz kolej przyszła na Citroena C5 w wersji kombi.Według nieoficjalnych informacji zadebiutuje ona już w trzecim kwartale tegoroku.

 

Jeszcze większe BMW, czyli X7

BMW już kiedyś porzuciło ten projekt, ale teraz może on wrócić dołask. Mowa jest tutaj o potężnym SUVie, który otrzymałby nazwę X7.

 

BMW potwierdza nowego SUVa!

BMW pod koniec minionego tygodnia poinformowało świat, że rozszerzy gamęmodelową SUVów o nowy model X7. Auto na rynku pojawi się w 2017 lub2018 roku.

 

SUV Rolls-Royce'a - kolejne plotki

W 2018 roku, czyli za cztery lata brytyjska legendarna marka zamierzazaprezentować światu pierwszego w historii SUVa. Podobno znana jest już jegonazwa.

 

Chińska podróbka Range Rovera Evoque

Na chwilę przed oficjalną premierą wyciekły zdjęcia nowego Landwinda X7.Auto wzbudzi bardzo duże kontrowersje za sprawą podobieństwa do Range RoveraEvoque.

 

Land Rover odpowiada na chińską podróbkę

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy zdjęcia nowego Landwinda X7, którydo złudzenia przypominał Range Rovera Evoque.

 

BMW X7 zobaczymy za dwa lata

Nowe wiadomości na temat największego SUV-a bawarskiej firmy nie dają powodów do niepokoju. Auto będzie bezkompromisowym, doskonale wyposażonym krążownikiem z mocarnym napędem.

 

Chińska kopia Evoque'a w sprzedaży - Brytyjczycy bezradni

Mimo wyraźnych protestów Land Rovera, Land Wind X7 wchodzi na rynek chiński w niezmienionej formie. Czyli niemal identycznej jak Range Rover Evoque.

 

Landwind prezentuje podróbkę Evoque

Chiński producent samochodów zaprezentował swoje najnowsze dzieło.Jednak, gdy przyjrzymy się modelowi Landwind X7 z bliska, z pewnościądojrzymy uderzające podobieństwo do Range Rovera Evoque.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019