Wyszukiwałeś:

XC X

Coupe X

Concept X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XC Coupe Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Coupe z rodziny Volvo XC

Styczniowa wystawa samochodowa w Detroit będzie miejscem światowej premierykoncepcyjnego Volvo XC Coupe. Nie wiemy, czy Szwedzi faktycznie myślą oprodukcji coupe z rodziny XC. Wiadomo natomiast, że wygląd tego prototypu jestzapowiedzią stylistyki przyszłych modeli Volvo.

 

Volvo Concept XC Coupe

 

Koncepcyjne Volvo XC Coupe to drugi z serii trzech prototypów, jaki zapowiada nową linię stylistyczną przyszłych modeli szwedzkiej marki. Premiera Volvo Concept XC Coupe na wystawie w Detroit.

 

NAIAS 2014: To będą hity wystawy

Niecały tydzień temu świętowaliśmy rozpoczęcie nowego roku, a już zatydzień będziemy mieli realne rozpoczęcie nowego roku motoryzacyjnego. Ruszabowiem wystawa samochodowa NAIAS w Detroit, jedna z największych tego typuimprez na świecie, a my już dziś zapraszamy na przegląd najważniejszychnowości, jakie będzie można podziwiać w halach wystawowych Cobo Center.

 

Volvo XC Coupe Concept gotowe na NAIAS

W przyszłym roku szwedzka marka zamierza pokazać światu nową generacjęmodelu XC90. Szwedzi idealnie podsycają atmosferę przed debiutem tego modelu.Oto kolejna zapowiedź, studyjny XC Coupe.

 
 
 

Volvo XC Coupe najlepszym modelem studyjnym na NAIAS

Trzeba przyznać, że Amerykanie mają gust, bo faktycznie XC Coupe prezentujesię bardzo dobrze i oby jak najwięcej z tego modelu przeszło do produkcyjnej wersji Volvo XC90.

 

Nowe Volvo S80 za 3 lata

Targi w Paryżu odbędą się już za kilkanaście tygodni. To na tej imprezieVolvo zaprezentuje najnowszą generację XC90. Już wiemy, że następne wkolejności jest nowe S80.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "XC Coupe Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019