Wyszukiwałeś:

XC70

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XC70

Spróbuj też wyszukać: xc70 opony xc70 serwo quashkai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volvo XC70

Volvo XC70, od skrótu XC - Cross Country, jest uterenowioną wersją modelu V70. Również sylwetką nawiązuje do tego kombi. Jednak w przeciwieństwie do V70, Volvo XC70 może z powodzeniem poruszać się po mniej uczęszczanych, nieutwardzonych drogach. Najnowsza generacja Volvo XC70 zadebiutowała w Gene...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wadliwe wycieraczki w Volvo

Volvo Auto Polska powiadomił UOKiK o wadliwym oprogramowaniu sterującym pracąwycieraczek. Do serwisów szwedzkiej marki wezwani zostaną posiadaczetakich modeli serii S80, XC70 i V70.

 

Silniki Volvo bez chłodzenia

Awaria systemu chłodzenia silnika jest przyczyną rozpoczętej właśniekampanii serwisowej czterech modeli Volvo. Właściciele modeli V70, S80, XC60oraz XC70 będą musieli udać się do serwisów.

 

Volvo z usterką

Właściciele aż trzech modeli Volvo - XC70, V70 i S80 - będą zmuszeni udaćsię do serwisu. A wszystko przez możliwość przedwczesnego zużycia paskaalternatora.

 

W Volvo wzrasta ciśnienie

Możliwość wzrostu ciśnienia oleju w silnikach Volvo XC70, V70, S60 oraz XC90jest przyczyną rozpoczęcia akcji serwisowej dla właścicieli tychże modeli.

 

Wątek na forum: halogeny volvo xc70

Witam. Mam pytanko czy w volvo xc70 2001r. z tyłu są dwa halogeny czy jeden?? bo mi świeci tylko z lewej strony, a obydwie strony mają żarówki dwuwłóknowe i obydwie są dobre. ~STS

 

Ulepszone flagowe Volvo

Rozwiązania znane z najnowszych modeli Volvo – S60 oraz V60 zostanąwprowadzone w niedługim czasie do Volvo V70, XC70 oraz S80. W wyposażeniuflagowych modeli Volvo pojawią się nowoczesne systemy bezpieczeństwa –Pedestrian Detection, City Safety, mocniejszy silnik D5 o mocy 215 KM oraz nowewnętrze z interfejsem Volvo Sensus.

 

Wątek na forum: jaki rozmiar felg do xc70 2007 z USA

Jaki jest pełny rozmiar felgi dla volvo XC70 z 2007 (auto z USA)? ~farba

 

Volvo XC70 dla liderów polskiej kadry siatkarzy

Łukasz Żygadło oraz Michał Winiarski będą jeździć Volvo XC70. To kolejnisportowcy, którzy otrzymali do swojego użytku auta tej szwedzkiej marki.

 

Volvo XC70: Oszczędny i uterenowiony

Funkcjonalny samochód, to obiekt poszukiwany przez wszystkich. Nie ma codywagować nad modą i trendami. Każdy z nas kupując pojazd chce, aby tenwpisywał się idealnie w założone potrzeby. I tu mam dla Was Volvo XC70.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018