Wyszukiwałeś:

XC90 X

R X

Design X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XC90 R Design

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

XC90 z pakietem R-design

Wiosną bieżącego roku na polskich drogach pojawi się model XC90 w wersjir>R-design. Pakiet ten jest dostępny również w modelach Volvo C30, S40 ir>V50.

 

Volvo V70 w wersji R-Design

Volvo V70 jest już piątym modelem tej szwedzkiej marki, który oferowanyr>jest z dodatkowym pakietem sportowym R-Design. Tym samym praktyczne i eleganckier>kombi nabrało także sportowego charakteru.

 

Volvo XC60 R-Design

Volvo XC60, obecnie najchętniej kupowane Volvo w Polsce, jesienią dostępner>będzie ze sportowym pakietem R-Design. Wersja ta zaprezentowana zostanie nar>targach Frankfurt Motor Show 2009.

 

Odmłodzone Volvo XC90

Volvo odświeżyło swojego najpopularniejszego SUVa - model XC90.

 

Wątek na forum: XC90

Volvo wprowadziło w połowie czerwca specjalną ofertę dla modelu XC90 (silniki D3 FWD i D5): - oferta zakupu samochodów XC90 wersji Summum w cenie wersji Kinetic, co stanowi korzyść dla klienta o wartości 36.900 PLN (z VAT). - oferty zakupu wersji R-Design oraz Executive w cenie niższej o 36.90...

 

Nowe Volvo XC90 w wersji R-Design

Lakier Rebel Blue, felgi w rozmiarze od 20 do 22 cali oraz moc 400 KM . Tor>niektóre cechy nowego XC90 w wersji R-Design. Szwedzi atakują segment r>sportowych SUVów.

 
 

Volvo XC90: Wow!

Nie tylko w Polsce, ale i w Europie segment premium definiują trzy markir>niemieckie. Pozostali producenci starają się wgryzać w ten rynek. A z tymr>bywa różnie. Panowie z Ingolstadt, Monachium i ze Stuttgartu sprawar>wygląda tak, że pojawił się przeciwnik, który nie tylko nawiąże zr>wami równą walkę, Volvo XC90 może pożreć wasze SUVy. 

 

Volvo XC90 D5 Inscription AWD: Lew Północy

Piesi obracają głowy, a kierowcy innych pojazdów szeroko otwierająr>usta. Wszyscy podziwiają nowe Volvo XC90. Ludzie podchodzą, zaczepiająr>zagadują i nie mogą wyjść z podziwu. Tak, XC90 wjechało na rynek niczymr>król Gustaw Adolf ze swoim wojskiem na ziemie rosyjskie. Tylko, czy Lewr>Północy nie ugrzęźnie ze swoim wojskiem już w koszarach?

 

Volvo XC90 T6: Szwedzkie uderzenie

Volvo kazało czekać swoim klientom prawie trzynaście lat na nową generacjęr>flagowego SUV-a XC90. Pod względem wizualnym samochód wyglądar>fenomenalnie, jest naszpikowany najnowszymi technologiami, a do tego sporor>kosztuje. Czy jest to recepta by skutecznie powalczyć z tuzami z segmentur>premium?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "XC90 R Design".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019