Wyszukiwałeś:

XE X

S X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XE S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Brytyjski kot do walki z Niemcami

Pokazany wczoraj w Londynie i gotowy na światową premierę na targach wParyżu. Jaguar zaprezentował nowego sedana model XE, który będziekonkurował m.in. z Audi A4, Mercedesem Klasy C oraz BMW Serii 3.

 
 

Jaguar XE S

 

Oficjalna premiera odbyła się w Londynie podczas specjalnie przygotowanego Show. Jaguar zamierza jednak jeszcze z większą pompą zaprezentować nowego XE S na targach w Paryżu. 

 

Nowe technologie Jaguara i Land Rovera

Jaguar i Land Rover testują zupełnie nowe technologie, które mogą znacznie poprawić bezpieczeństwo w ruchu miejskim. Jesteście gotowi na ekrany w słupkach dachowych i przednią szybę wyświetlającą samochód-przewodnika?

 

Znamy ceny nowego Jaguara XE

Konkurent BMW Serii 3 i Mercedesa Klasy C jest już do zamówienia na polskim rynku. Pod warunkiem, że mamy przynajmniej 159 100zł.

 

Szybkie Jaguary i Land Rovery w drodze

W brytyjskim koncernie z indyjskim kapitałem zapędzono do pracy pracowników oddziału SVO, czyli Special Vehicle Operations. Efektem będzie kilka bardzo ciekawych modeli, zarówno Jaguara jak i Land Rovera.

 

Dziś w kioskach najnowszy numer auto motor i sport!

Piątek, początek weekendu, a my zapraszamy do kiosków po najnowszynumer miesięcznika auto motor i sport. W październikowym numerze znajdziecie m.in. nowości na rok 2016, relację z targów IAA ale i test Hyundai'a Tucsona czy też porównanie Jaguara XE z Infiniti Q50. Uwaga! W tym numerze startuje plebiscyt Best Cars!

 

Jaguar XF - polska premiera

Do polskich salonów wjeżdża nowy Jaguar XF. Samochód po prawieośmiu latach doczekał się drugiej  generacji, która upodobniłago do mniejszego brata, czyli modelu XE. Sprawdzamy, co się zmieniło.

 

Jaguar porzuci XJ, sub-model XE

Brytyjski producent zaczyna mocno odświeżać swoją gamę modelową z obustron. Luksusowa limuzyna XJ będzie miała następcę, a model XE młodszegobrata.

 

Car of the Year - znamy zwycięzce!

Poznaliśmy zwycięzce w tegorocznym plebiscycie Car of the Year. Nie obyłosię bez niespodzianki!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "XE S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019