Wyszukiwałeś:

XF

. Znaleziono 255 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XF

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 255 wszystkich):

Jaguar XF w przedbiegu

Będący pod wpływami Forda brytyjski producent luksusowych samochodów markiJaguar przygotowuje się do wejścia na rynek z całkowicie nowym modelem,który zastąpi dotychczasową generację S-Type. Będzie to Jaguar XF, a jegopubliczny debiut nastąpi już tej jesieni.

 

Jaguar XF w kwietniu

Na kwiecień przyszłego roku zaplanowano debiut rynkowy Jaguara XF. Jeszcze wtym roku zostaną opublikowane zaś jego polskie ceny.

 

Jaguar XF w Polsce

Długo oczekiwany najnowszy model w gamie brytyjskiej marki – Jaguar XFdostępny jest już w polskich salonach. Czterodrzwiowe nadwozie łączy w sobiecechy auta sportowego z wygodą i komfortem luksusowej limuzyny.

 

Jaguar XF i nowy 3-litrowy diesel

Choć obecna w ofercie 2,7-litrowa jednostka wysokoprężna zbiera wciąż wielepochwał, to jednak Jaguar wprowadza na rynek nowego diesla w modelu XF. Ma byćszybciej, oszczędniej, ekologiczniej, czyli po prostu lepiej.

 

Jaguar XF zakończył 8 dniową podróż

2800 mil tyle wynosiła trasa z Nowego Yorku do Los Angeles. Brytyjski zespół kierowców w Jaguarze XF 2.2 Diesel pokonał tą trasę w 8dni przejeżdżając przez 11 stanów i 3 strefy czasowe.

 

Nowy DAF XF Euro 6

Podczas wystawy pojazdów ciężarowych w Hanowerze firma DAFzaprezentowała swój najnowszy model XF Euro 6.  Produkcja nowychpojazdów XF rozpocznie się wiosną 2013 r. Podczas ich projektowaniafirma DAF kierowała się zapewnieniem maksymalnej wydajności transportu,osiągająca najniższe w branży koszty eksploatacji przy optymalnych osiągachpojazdu. Model XF Euro 6 marki DAF to zupełnie nowe podwozie, oszczędny silnikPACCAR MX Euro 6, aerodynamiczna linia nadwozia i nowoczesne, przestronnewnętrze. 

 

Jaguar XF znów do serwisu

O tej usterce już informowaliśmy. Tyle że dotyczyła ona dwóch modeliLand Rovera - Freelandera 2 oraz Evoque'a. Okazuje się, że podobny problem zukładem paliwowym może wystąpić także w Jaguarze XF z 2,2-litrowymsilnikiem wysokoprężnym.

 

Jaguar XF - pierwsze zdjęcia nowej brytyjskiej limuzyny

Całkiem niedawno Jaguar uraczył nas zupełnie nowym modelem w swojej gamie,XE, a już szykuje kolejną nowość. Druga generacja najpopularniejszegoJaguara - XF - jest tuż tuż.

 

Niecodzienna prezentacja nowego Jaguara XF

Jaguar pokazał światu swojego nowego sedana w niezwykły sposób - XF przejechał 240 metrów po dwóch linach zawieszonych 18metrów nad wodą.

 

Jaguar XF - polska premiera

Do polskich salonów wjeżdża nowy Jaguar XF. Samochód po prawieośmiu latach doczekał się drugiej  generacji, która upodobniłago do mniejszego brata, czyli modelu XE. Sprawdzamy, co się zmieniło.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018