Wyszukiwałeś:

XJ

. Znaleziono 140 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XJ

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 140 wszystkich):

Wątek na forum: Najnowszy Jaguar XJ 2010 w całej okazałości

Wielu fanom nowy Jaguar nie przypadł do gustu, tak samo jak mi na początku. Myślałem sobie - gdzie ta klasyczna linia, gdzie ten styl? Po dłuższym namyśle, oglądaniu zdjęć i filmów doszedłem jednak do wniosku, że nowy XJ jest piękny i ma styl. Wnętrze tego auta to mistrzostwo. Na zewnątrz tył prz...

 

Jaguar: Opancerzony XJ

W ofercie sprzedaży pojawiła się opancerzona wersja modelu Jaguar seria XJSovereign. Jest to pierwsza 'twierdza na kołach', która została przygotowanaprzez angielskiego producenta.

 

Jaguar XJ najbardziej luksusowy

Aktualna generacja Jaguara XJ otrzymała po raz drugi z rzędu najwyższąnagrodę w konkursie o tytuł "Luksusowy samochód roku". Samochód ten wybraławiększość czytelników zagranicznego magazynu BussinessCar. W walce opierwsze miejsce odpadły limuzyny marki BMW, Audi oraz Lexus.

 

Make-up dla Jaguara XJ

Jedna z najbardziej popularnych limuzyn Jaguara, model XJ doczekał się zmian.Nowy rocznik modelowy tego samochodu, wraz ze zmodyfikowaną stylistykązewnętrzną i nowo wyposażonym wnętrzem pojawi się na salonie samochodowym wGenewie.

 

Pierwsza zapowiedź Jaguara XJ

Przy okazji trwającej wystawy samochodowej w Szanghaju Jaguar zdradziłpierwsze oficjalne szczegóły na temat nowej generacji modelu XJ.Światowa premiera Jaguara XJ planowana jest na lipiec, zaś w salonachsprzedaży pojawi się pod koniec roku.

 

Nowy Jaguar XJ wjeżdża do Polski

Pół roku po światowej premierze nowy Jaguar XJ pojawi się także napolskim rynku. Flagowy model z kotem na masce będzie dostępny w sprzedaży odpoczątku zaczynającego się już lada moment 2010 roku.

 

Jaguar XJ: Nowa Era + [VIDEO]

Właśnie na naszym rynku pojawiła się nowa generacja Jaguara XJ, którazrywa z dotychczasowym klasycznym designem. Jednak mimo nowych kształtówsamochód nadal potrafi wzbudzać niemałe emocje. Aktualna generacjaprzynosi nie tylko nowe technologie, ale także nowy silnik Diesla.

 

Wyjątkowy system audio w Jaguarze XJ

W maju na polskich drogach pojawi się nowy Jaguar XJ. Poza luksusem ikomfortowymi właściwościami jezdnymi oferuje najwyższej jakościdoświadczenia audio dzięki systemowi dźwięku otaczającego marki Bowers& Wilkins.

 

Techniczne ciekawostki w Jaguarze XJ

Jaguar XJ powstaje od 1968 roku. Najnowsza odsłona miała swoją premierę wzeszłym roku. Flagowa limuzyna brytyjskiej marki została wyposażona w kilkatechnologicznych ciekawostek.

 

Jay Leno kupił Jaguara XJ

Jay Leno jest jednym z najbardziej znanych prezenterów wieczornychprogramów rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych. Ten popularny komik jesttakże znanym kolekcjonerem samochodów. Kilka dni temu stał sięwłaścicielem najnowszego Jaguara XJ.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019