Wyszukiwałeś:

XJ220

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XJ220

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Super-samochody, które zawiodły

osobiscie uwazam ze Ferrari Testarossa to najladniejsze ferrari jakie zostalo wyprodukowane. a czym mniej ich sprzedano tym lepiej! za kilkanascie lat to bedzie kultowe auto! ~szymek

 

Superjaguar nadchodzi

­­­­ Według jednego z zagranicznych magazynów,który opiera się na informacjach z potwierdzonego źródła,Jaguar robi ostatnie szlify swojego najnowszego supersamochodu, któryjuż niebawem zostanie zaprezentowany szerokiej publice.

 

Wątek na forum: Sportowy Jaguar we Frankfurcie

mam nadzieje ze nie bedzie mial systemu start-stop :) ~olgierd

 

Nadchodzi wieczny luksus

Podczas targów we Frankfurcie zadebiutuje nowa brytyjska marka - Eterniti Motors, której siedziba mieści się w Londynie. Firma chce produkować luksusowe samochody, a pierwszy concept car pokaże podczas IAA2011.

 

Jaguar świętuje 20-lecie modelu XJ220

W historii motoryzacji są samochody, które na kartach księgi wpisałysię bardzo dużymi i bardzo grubymi literami. Niewątpliwie jednym z takich aut jest Jaguar XJ220, który obchodzi 20 urodziny.

 
 

Jaguar C-X16 prawdopodobnie trafi do produkcji

W niedalekiej przyszłości zapadnie decyzja w sprawie produkcji lub uśmiercenia koncepcyjnego modelu C-X16. Bardzo prawdopodobne, że model tentrafi jednak do produkcji, co mogą sugerować najnowsze doniesienia z WyspBrytyjskich.

 

Pierwszy Super-SUV

Na wystawie w Pekinie londyńska marka pokazała prototyp swojego luksusowegoSUV-a, który jeszcze w tym roku pojawi się w sprzedaży i będzierywalizował z takimi markami jak Bentley, Lamborghini czy Maserati.

 

Wojna o prędkość

Bicie rekordów mamy w genach, podobnie jak i współzawodnictwo.To powoduje, że ludzie często z bardzo małej rzeczy potrafią stworzyćwojnę o przysłowiową pietruszkę. Wojna o prędkość pojawiła się wraz zstworzeniem pierwszego automobilu. Jednak najciekawszy jej etap rozpoczyna sięod momentu, gdy pewien włoski producent utarł nosa Porsche.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019