Wyszukiwałeś:

XK

. Znaleziono 95 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XK

Spróbuj też wyszukać: xf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 95 wszystkich):

Jaguar seria XK po zmianach

Na wystawie samochodowej w Genewie koncern Jaguar zaprezentował model XK pofaceliftingu. W salonach europejskich będzie można go nabyć już od kwietnia.

 

XK już czeka...

Jaguar zmienia wartę - na scenę w klasie sportowych coupe już niedługowkroczy zmiennik dla obecnie oferowanego modelu XK. I dobrze, bo konkurencja jakna razie wyprzedza go.

 

Nowy XK od 'Jaga'

"Przyszła kryska na matyska" - smutne, ale tak właśnie jest.Produkowany już od dziewięciu lat, stary rynkowo, a ciągle jary mocą istylem obecny Jaguar seria XK doczekał się godnego następcy.

 

Pierwszy Jaguar seria XK zjechał z taśm

Z brytyjskiej fabryki Castle Bromwich Manufacturing Center wyjechał pierwszyegzemplarz sportowego Jaguara XK. Jak mówią przedstawiciele marki jest topoczątek nowej ery luksusowo-sportowych samochodów popularnego "Jaga".

 

Jaguar XK w Polsce

Podczas Gali Auto VIP Opera, na warszawskim lotnisku Bemowo odbyła sięoficjalna polska premiera nowego modelu Jaguar seria XK.

 

Jaguar XK z nowym silnikiem V8

Model Jaguara, seria XK otrzyma nową jednostkę napędową, któradostępna będzie już w bazowej wersji auta. Jest to silnik V8 montowany takżew serii XJ o pojemności 3.5 l. i mocy 258 koni mechanicznych.

 

Jaguar XK 150 - szybki kot z Coventry

Jaguar XK 150 był flagowym modelem słynnej serii XK, dzięki którejJaguar zdobył kluczowy rynek USA. Linia nadwozia z końca lat 40. zostałazmodernizowana, tak jak silnik oraz inne mechanizmy. Dziś Jaguar XK 150 jestposzukiwanym klasykiem, cenionym za sportową elegancję "made inEngland" oraz znakomite osiągi.

 

Facelifitng XK

Jaguar przeprowadził facelifting swojego coupe XK - pokazał je na obecnychtargach samochodowych w Nowym Jorku.

 

Koniec Jaguara XK

Wygląda na to, że brytyjski producent zamierza pozbyć się ze swojej gamymodelowej legendarnego modelu. Za chwilę model XK może odejść w zapomnienie.

 

Jedenaście Jaguarów XK do serwisu

Nieprawidłowe działanie świateł pozycyjnych jest przyczyną rozpoczęciakampanii serwisowej modelu Jaguar XK.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019