Wyszukiwałeś:

XL1

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XL1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Produkcyjna wersja ekologicznego Volkswagena XL1

Do Genewy Volkswagen przywiezie produkcyjną wersją samochodu, który ma zadowalać się 0.9 l paliwa na 100 przejechanych kilometrów. XL1 jest gotowy do produkcji i wprowadzenia na rynek.

 

Ekologiczny Volkswagen tylko w leasingu

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie Volkswagenzaprezentował produkcyjną wersję modelu XL1 i od razu poinformował, żeauto trafi do sprzedaży. Okazuje się, że nie będzie to zwykła sprzedaż.

 

Volkswagen chce sportowej wersji modelu XL1

W planach koncernu z Wolfsburga narodził się pomysł stworzenia sportowejwersji ekologicznego Volkswagena XL1. Jaka miałaby być wyczynowa hybryda?

 

Volkswagen wsadzi silnik Ducati do XL1

Plotki dotyczące "sportowej" wersji Volkswagena XL1 nabierająnowych barw po tym jak okazało się, że auto ma być wyposażone w silnikpochodzący z motocykla Ducati.

 

Pierwszy klient odebrał Volkswagena XL1

Przedwczoraj w Szklanej Manufakturze w Dreźnie pierwszy klient odebrał nowegoVolkswagena XL1.

 

Ekologiczny Volkswagen z silnikiem Ducati

XL1 to limitowany samochód ukazujący popis technologiczny koncernu zWolfsburga. Teraz Niemcy idą o krok dalej i pokazują model XL1 Sportwyposażony w silnik z motocykla Ducati.

 

Volkswagen XL1 - jeździliśmy autem spalającym poniżej 1 l/100 km

Niska masa własna, niemalże brak oporów powietrza, układ hybrydowy zdwucylindrową jednostką wysokoprężną - oto recepta Volkswagena na auto orewolucyjnie niskim spalaniu. Jako jedni z pierwszych sprawdziliśmy, jak daneproducenta mają się do rzeczywistości.

 
 

Volkswagen XL1: Test video

 

Volkswagen XL1 to auto w pełni zasługujące na miano pojazdu XXI wieku. Lekka konstrukcja (niecałe 800 kg masy), niziutkie opory powietrza (współczynnik oporu powietrza poniżej 0,19), efektywny układ hybrydowy, na który składają się dwucylindrowy diesel o pojemności 800 cm3 i silnik elektryczny sprawiają, że XL1 potrafi spalić zaledwie 0,9 l/100 km.

 

VW XL3 pojawi się w 2018 roku

Następca ultraoszczędnego Volkswagena XL1 ma pojawić się za dwa lata.Będzie zużywał niewiele paliwa i, co najważniejsze, będzie kosztowałznacznie mniej. Po aferze Dieselgate taki krok dla VW jest bardzo potrzebny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019