Wyszukiwałeś:

XS

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: XS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Peugeot 206: Wrum

5 Całkiem fajne auto, polecam jako pierwsze wżyciu auto dla młodych i aktywnych. Trochę większy bagażnik + relingipozwalają założyć belki na rower czy narty , a jednocześnie gabaryt autapozwala śmiało śmigać po mieście. Z wyposażeniem wersji XS napr...

 

Peugeot 307: dobre auto

5 polecam ten model peugeota 307 XS 1.6 HDI 110KM

 

Discovery 3 jako pracownik w terenie

Już nie tylko w teren, ale też do pracy. Land Rover od połowy marca br.wprowadzi do sprzedaży komercyjną wersję modelu Discovery 3. To pierwszy tegotypu wariant samochodu użytkowego, który będzie sprzedawany przez tąbrytyjską markę.

 

Peugeot zgarnął wszystko

Sezon 2007 w polskich rajdach samochodowych był rokiem Peugeot. Zespółzdobył wszystko, co było możliwe do zdobycia! Dziś, 18 stycznia, podczasgali rozdania nagród w Pruszkowie, przedstawiciele Peugeot Sport PolskaRally Team odbiorą szarfy za zdobycie aż pięciu tytułówMistrzów Polski.

 

Peugeot 206 WRC w Muzeum Techniki

Od 9 lutego, w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, otwartajest czwarta edycja wystawy zatytułowanej „Pokaz SamochodówSportowych”.

 

Peugeot 207 RC Rallye na sezon 2009

Peugeot 207 RC Rallye jest już czwartym autem z grupy 207 "by PeugeotSport". Po wyścigowym Spiderze THP, wyścigowej 207-ce LW i rajdowym 207Super 2000, najnowsze małe acz sportowe autko francuskiej marki przeznaczone dojazd na asfalcie i szutrach stanie na starcie już w przyszłym roku.

 

Freelander i Discovery w wersji ciężarowej

Od dnia wczorajszego (18 sierpnia) w salonach Land Rovera można zamawiać jużwybrane wersje modeli Freelander 2 oraz Discovery w wersjach z homologacjąciężarową.

 

Motoryzacja ciągnie na Dolny Śląsk

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna złożyła wniosek do MinisterstwaGospodarki o powiększenie obszaru o kolejne 30 ha co m.in. umożliwirealizację prestiżowych inwestycji: IBM oraz Autoliv - dostawcysystemów bezpieczeństwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Przypomnijmy,także w ubiegłym roku działalność w strefie rozpoczęło kilka firmbędących producentami komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

 
 

Unimog na torach

InnoTrans w Berlinie to wiodąca na świecie impreza dla branży kolejowej.Podczas dziewiątej edycji targów (18-21 września br.) Mercedes-Benzzaprezentuje nowe, szynowe konfiguracje dla Unimoga.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019