Wyszukiwałeś:

Y

. Znaleziono 25537 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Y

Spróbuj też wyszukać: nowe samochody do 40000 wąż ssący Toyota Corolla Verso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25537 wszystkich):

Ssangyong i 'Światły Kierowca'

Polski oddział Ssangyong przejął patronat nad akcją, której celem jestpoprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Akcja 'Światły Kierowca' polegaćbędzie na propagowaniu używania świateł mijania przez cały rok.

 

Tak dla świateł

Mimo wielu skrajnych opinii i wojen na argumenty okazuje się, że Polacypopierają obowiązek całodobowej jazdy na światłach. Przynajmniej tak wynikaz badań przeprowadzonych przez ośrodek badawczy GFK Polonia. Zostały oneprzeprowadzone na zlecenie Stowarzyszenia Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego.

 

Lotos, Orlen i Shell zbudują MOP-y przy A2 i A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła wreszcieprzetarg na wybór operatorów Miejsc Obsługi Podróżnych,które mają powstać przy autostradach A2 Stryków – Konin iA4 Katowice – Wrocław. Zwycięzcami przetargu zostały firmy Lotos, Orleni Shell.

 

Jakie opony na lato? (225/45 R17 W/Y)

Wczoraj przedstawiliśmy wyniki testów ADAC opon o rozmiarze 185/65 R15H. Dziś prezentujemy większe i pozwalające na szybszą jazdę opony orozmiarze 225/45 R17 z indeksem prędkości W lub Y, które pasująprzykładowo do takich modeli jak Ford Focus, Opel Astra, Volkswagen Golf, AudiA3 czy Mercedes klasa C.

 

Dwa nowe SUV-y i Mustang - oto przyszłość Forda

Wiemy już, jakimi modelami Ford będzie chciał dotrzeć do europejskichklientów w najbliższej przyszłości. Oprócz najlepiejsprzedających się dziś aut, czyli modeli Fiesta, Focus i Mondeo, wydatnie tencel mają pomóc osiągnąć dwa nowe w ofercie SUV-y oraz (w końcu naeuropejskim rynku) Ford Mustang. To jednak nie wszystko. Szykuje się bowiemdość pokaźna ofensywa modelowa Forda.

 

Chevrolet zapowiada siódmą generację Corvette'y

W  minionym tygodniu amerykański koncern przedstawił nowe logo Corvette'y oraz zapowiedział, że auto po raz pierwszy zostanie zaprezentowanena styczniowych targach motoryzacyjnych w Detroit. Wczoraj Chevroletzaprezentował pierwszą wideo zapowiedź supersportowego auta.

 

Nowe MOP-y na S7

Podróżni jadący S7 z Warszawy do Gdańska mogą odpocząć w kolejnychbezpiecznych i wygodnych miejscach przy tej trasie. Z początkiem maja w pełnymzakresie rozpoczęły działalność dwa miejsca obsługi podróżnych(MOP) - w miejscowości Sople na odcinku Pasłęk - Miłomłyn.

 

Starszy kierowca - doświadczenie czy ryzyko?

Z jednej strony ogromne doświadczenie, nierzadko poparte nawet setkami tysięcyprzebytych kilometrów. Z drugiej jednak gorzej działające zmyy, a dotego gorsza kondycja fizyczna i możliwe różne dolegliwości. Czykierowcy w podeszłym wieku to zagrożenie na naszych drogach, czy też raczejkandydaci do miana wzorowego kierowcy?

 

Ford Kuga vs Toyota RAV4: Dwa SUV-y, dwa style

Choć pochodzą z tego samego świata SUV-ów i, co więcej, wyglądająnawet całkiem, całkiem podobnie, to jednak reprezentują całkowicieróżne szkoły jazdy. Toyota RAV4, jeden z prekursorów niezwyklepopularnego dziś segmentu aut rekreacyjno-użytkowych, staje do pojedynku oprymat w klasie z Fordem Kugą. Oba w najnowszych odsłonach pojawiły się narynku z początkiem tegorocznej wiosny.

 

Europejczycy niezmiennie kochają SUV-y i crossovery

Ta tendencja nieustannie panuje na Starym Kontynencie od paru lat - crossoveryi SUV-y różnych klas są coraz chętniej kupowane. Przedstawiamymotoryzacyjne upodobania Europejczyków.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019