Wyszukiwałeś:

YETD

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: YETD

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Scania YETD 2007: Finaliści wybrani

Poznaliśmy najlepszych zawodowych kierowców ciężarówek, zwycięzcówregionalnych eliminacji europejskiego konkursu Young European Truck Driver 2007.W Polsce eliminacjom regionalnym organizowanych w maju i czerwcu w 11 miastachprzyglądało się ponad trzy tysiące widzów.

 

Scania dla mistrza

Scania po raz kolejny szuka mistrzów kierownicy. Każdy, kto ma niewięcej niż 35 lat, prawo jazdy C+E i zawodowo jeździ ciężarówkąjest mile widziany. Droga do finału długa, ale na końcu czeka wspaniałanagroda: najnowsza Scania serii R ze skrzynią Opticruise i systemem ScaniaDriver Support.

 

Uczestnicy polskiego finału konkursu YETD 2010 już znani

Pierwszy etap wyścigu o główną nagrodę w konkursie YETD 2010 -najnowszą Scania serii R o wartości 100 tys. Euro został zakończony. Wszranki stanęło ponad 1650 młodych kierowców z całej Polski. Podczaspięciu weekendów na przełomie maja i czerwca odbyło się łączniedziewięć eliminacji regionalnych wyłaniających dziewięciufinalistów.

 

Najlepszy kierowca w Polsce

Znamy już zwycięzcę krajowych eliminacji do konkursu Young European TruckDriver 2010, w którym wyłaniani są najlepsi kierowcy jeżdżący na codzień największymi pojazdami ciężarowymi.

 

YETD 2012 - ruszyła rejestracja

Jeżeli potrafisz panować nad zużyciem paliwa, jeździć bezpiecznie iprecyzyjnie, ograniczając przy tym swoje oddziaływanie na środowiskonaturalne, to... jesteś w grze - trwa rejestracja do konkursy Young EuropeanTruck Driver 2012.

 

Finaliści regionalnych eliminacji YETD 2012

Za nami sześć eliminacji regionalnych konkursu YETD, które wyłoniłynajlepszych kierowców, z rejonu Mazowsza, Wielkopolski, Dolnego Śląska,Śląska, Pomorza i regionu Zachodniopomorskiego.

 

Polscy finaliści YETD

Za nami pierwszy etap rywalizacji o główną nagrodę w konkursie YETD2012. W wyścigu o najnowszą Scania serii R o wartości 100 tys. Eurowystartowali najlepsi młodzi kierowcy z całej Polski. Podczas pięciusobotnich dni na przełomie maja i czerwca odbyło się dziewięć eliminacjiregionalnych wyłaniających dziewięciu finalistów.

 

Finał YETD na żywo

Zobacz zmagania najlepszych europejskich kierowców. Relacja na żywo wsobotę, 8 września od godziny 11.00. Nagrodą jest nowa Scania serii R!

 

Scania R dla Irlandczyka

Gabriel Warde z Irlandii zwyciężył finał konkursu Scania Young EuropeanTruck Driver. Finał odbył się w szwedzkim Södertälje i zgromadziłblisko 10 000 widzów. Warde biorący udział w konkursie po raz drugipokonał 23 pozostałych utalentowanych młodych kierowców z pozostałychkrajów europejskich.

 

Rusza polska edycja konkursu Young European Truck Driver

Już po raz szósty Scania poszukuje najlepszego młodego kierowcysamochodu ciężarowego, który będzie reprezentował Polskę wewrześniowym finale w Szwecji i zawalczy o główną nagrodę –nową Scania Streamline.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019