Wyszukiwałeś:

Yanosik

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yanosik

Spróbuj też wyszukać: yanosik pl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Fotoradary przyczyną zagrożeń?!

Szybkie zwalnianie przed fotoradarem i równie szybkie przyspieszanie pojego minięciu - to typowe zachowanie większości polskich kierowców.Urządzenia, które mają poprawić bezpieczeństwo na drogach, nie tylkonie spełniają dobrze swojej funkcji, a w niektórych sytuacjach mogąpowodować wręcz niebezpieczne sytuacje.

 

A Ty jak szybko jeździsz?

Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn powstawanianiebezpiecznych sytuacji na drodze. Jak pokazują ostatnio przeprowadzonebadania na ulicach czterech dużych polskich aglomeracji w ruchu miejskimjeździmy jednak wolniej niż wymagają tego przepisy. Niestety, to tylkopozory. Jak tylko pozwalają na to warunki, od razu zdecydowanie przyspieszamy.

 

Wątek na forum: Darmowy antyradar w iPhone

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o premierze systemu Yanosik na telefony z systemem Android. Od wczoraj w AppStore dostępna jest darmowa wersja Yanosik na iPhone. Yanosik to interaktywny komunikator umożliwiający kierowcom wzajemne informowanie się o kontrolach prędkości, fotoradarach, patrol...

 

Wątek na forum: Darmowy antyradar w iPhone

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o premierze systemu Yanosik na telefony z systemem Android. Od wczoraj w AppStore dostępna jest darmowa wersja Yanosik na iPhone. Yanosik to interaktywny komunikator umożliwiający kierowcom wzajemne informowanie się o kontrolach prędkości, fotoradarach, patrol...

 

Darmowa nawigacja i antyradar na iPhone

Zmotoryzowani posiadacze iPhone'ów nie muszą już obawiać siękorków ani mandatów. W AppStore pojawiła się do pobrania nowanawigacja samochodowa online. W przeciwieństwie do konkurencji działa woparciu o rzeczywiste, aktualizowane na bieżąco informacje o natężeniu ruchudrogowego. Jest przy tym bezpłatna.

 

Smartfon zamiast CB-Radia?

Wybierając się w podróż nie trzeba już kupować drogiego urządzeniaCB by być w stałym w kontakcie z innymi użytkownikami na drodze. Wystarczyodpowiednia aplikacja i telefon komórkowy. Smartfon zamiast CB? Dlaczegonie?!

 

Jak uniknąć mandatu

Na naszych drogach z reguły trzy czwarte kierowców bardzo się spieszy,ale nikt nie lubi płacić mandatów. Są jednak sposoby by uniknąć, aprzynajmniej zminimalizować ryzyko wychwycenia przez policyjny patrol.

 

Jak bronić się przed mandatami

Na drodze od lat trwa "walka" między policjantami egzekwującymiprzepisy ruchu drogowego, a kierowcami którzy znajdują różnesposoby żeby ostrzegać się przed kontrolami patroli wyposażonych w tzw.suszarki. Niektórzy korzystają z tradycyjnych rozwiązań jak CB-Radio,a niektórzy wykorzystują do tego smartfony.

 

Wątek na forum: Jak walczyć ze snem za kierownicą

przerwy trzeba sobie robić. Mnie zawsze utrzymuje w dobrym stanie yanosik - podaje komunikaty i jak jeżdże sam to głos mnie zawsze stawia do pionu :) ~Entliczek

 

YU! - sposób na tańsze OC

Ostatnie podwyżki obowiązkowego ubezpieczenia OC sprawiły, że kierowcyszukają oszczędności za wszelką cenę. Yanosik i TU Ergo Hestia postanowiływykorzystać ten fakt. Jest tylko jeden warunek -musimy pozwolić na śledzenienaszego stylu jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019