Wyszukiwałeś:

Yaris X

Hybrid X

R X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yaris Hybrid R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Toyota Yaris Hybrid - pierwsza jazda

Jeśli chodzi o samochody z napędem hybrydowym to spośród wszystkichr>producentów Toyota posiada największe doświadczenie w tej kwestii. Nar>drogach całego świata jeździ już ponad 4 miliony, a teraz dołączy do nichr>najmniejszy model, czyli Toyota Yaris Hybrid.

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebier>ekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali ir>emituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wr>całym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza sięr>do koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejr>reguły...

 

Toyota Yaris Hybrid-R zdominuje targi IAA

Toyota w Frankfurcie zaprezentuje światu koncepcyjnego Yarisa Hybrid-R,r>który będzie przedsmakiem togo, co japoński producent przedstawi nar>targach IAA. Uwierzcie, że będzie ciekawie.

 

420 KM w koncepcyjnym Yarisie

Toyota zdradziła szczegóły dotyczące studyjnego modelu, któryr>pokaże na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Można powiedzieć, że jestr>grubo.

 

Toyota Yaris Hybrid-R

 

Prototypowa Toyota Yaris Hybrid-R jest dowodem na to, że koncepcja napędu hybrydowego może sprawdzić się także w dużo szybszych autach o zacięciu sportowym.

 

Toyota Yaris po liftingu latem w Polsce

W Genewie Toyota pokazała nowe Aygo. Jednak to nie jedyna nowośćr>japońskiego producenta z segmentu aut miejskich, którą zobaczymy w tymr>roku. Oto Yaris po faceliftingu.

 

Pierwsza jazda: Toyota Yaris (FL)

Nowy Yaris to nie tylko lekko zmieniony przód i delikatnie poprawione r>wnętrze. To m.in. 1000 całkowicie nowych części.  Toyota po premierze r>odświeżonego Yarisa wprowadziła nową definicję faceliftingu.

 

Toyota Yaris (facelifting) - ceny

Yaris w Polsce możemy skonfigurować w 5 poziomach wyposażenia. Auto jestr>oferowana z trzema silnikami i występuje również w wydaniu hybrydowym.r>Cennik rozpoczyna się od 33 900 złotych.

 

Toyota Yaris: Zmiany, zmiany?

Yaris od dawna ma wypracowaną pozycję na rynku, zwłaszcza w segmencie B.r>Toyota na modyfikacje auta wydała aż 85 mln euro, a samochód wr>całości był przygotowywany w Europie.  Zmiany na lepsze są widoczner>gołym okiem, z kolei szukanie wad wymaga większego wysiłku.

 

Hamulcowe problemy hybrydowego Yarisa

Ponad 1,5 tysiąca właścicieli hybrydowej Toyoty Yaris zostanie zaproszonychr>do serwisów japońskiej marki z powodu możliwych problemów zr>układem hamulcowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Yaris Hybrid R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019