Wyszukiwałeś:

Yaris X

Hybrid X

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yaris Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Toyota Yaris Hybrid - pierwsza jazda

Jeśli chodzi o samochody z napędem hybrydowym to spośród wszystkichproducentów Toyota posiada największe doświadczenie w tej kwestii. Nadrogach całego świata jeździ już ponad 4 miliony, a teraz dołączy do nichnajmniejszy model, czyli Toyota Yaris Hybrid.

 

Toyota Yaris vs Yaris Hybrid: Test Video

Do naszej redakcji trafiły dwie Toyoty Yaris. Jedna z tradycyjnym napędemspalinowym, druga z hybrydowym. Zobacz, która lepiej sprawuje się wcodziennym użytkowaniu.

 

Toyota Yaris Hybrid-R zdominuje targi IAA

Toyota w Frankfurcie zaprezentuje światu koncepcyjnego Yarisa Hybrid-R,który będzie przedsmakiem togo, co japoński producent przedstawi natargach IAA. Uwierzcie, że będzie ciekawie.

 

Toyota Yaris Hybrid-R

 

Prototypowa Toyota Yaris Hybrid-R jest dowodem na to, że koncepcja napędu hybrydowego może sprawdzić się także w dużo szybszych autach o zacięciu sportowym.

 

Testy mojeauto.pl: Toyota Yaris vs Yaris Hybrid

 

Do naszej redakcji trafiły dwie Toyoty Yaris. Jedna z tradycyjnym napędem spalinowym, druga z hybrydowym. Zobacz, która lepiej sprawuje się w codziennym użytkowaniu

 

Jubileuszowy Yaris hybrydą

2,5-milionowy egzemplarz Toyoty Yaris, jaki opuścił fabrykę w valenciennesjest hybrydą, co tylko potwierdza, iż auta z napędem benzynowo-elektrycznymstanowią coraz większy udział w produkcji Toyoty.

 

Pierwsza jazda: Toyota Yaris (FL)

Nowy Yaris to nie tylko lekko zmieniony przód i delikatnie poprawione wnętrze. To m.in. 1000 całkowicie nowych części.  Toyota po premierze odświeżonego Yarisa wprowadziła nową definicję faceliftingu.

 

Toyota Yaris (facelifting) - dane techniczne

Toyota Yaris po liftingu to 1000 nowych podzespołów oraz 85 mln euro,które japoński producent zainwestował w modyfikacje Yarisa. Po zmianachfirma ujednoliciła wygląd wersji hybrydowej z autami napędzanymi przezkonwencjonalne jednostki napędowe.

 

Toyota Yaris (facelifting) - ceny

Yaris w Polsce możemy skonfigurować w 5 poziomach wyposażenia. Auto jestoferowana z trzema silnikami i występuje również w wydaniu hybrydowym.Cennik rozpoczyna się od 33 900 złotych.

 

Hamulcowe problemy hybrydowego Yarisa

Ponad 1,5 tysiąca właścicieli hybrydowej Toyoty Yaris zostanie zaproszonychdo serwisów japońskiej marki z powodu możliwych problemów zukładem hamulcowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Yaris Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019