Wyszukiwałeś:

Yaris X

Verso X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yaris Verso

Spróbuj też wyszukać: toyota yaris verso touran yaris verso d4d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Nowe Yaris i RAV4 we Frankfurcie

Coraz bliżej do rozpoczęcia jednych z najważniejszych w branżymotoryzacyjnej targów, jakie odbędą się we Frankfurcie. Wśród światowychpremier znajdą się m.in. nowe generacje Toyoty Yaris oraz RAV4.

 

Polska: Toyota Yaris i Yaris Verso do poprawek

Firma Toyota Motor Poland po raz kolejny powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencjii Konsumentów o usterkach w swoich samochodach. Tym razem do serwisów trafiąmodele Yaris i Yaris Verso w których wykryto błędne wykonanie czujnika wałkukorbowego.

 

Bardzo mocny Yaris

Kilka dni temu Toyota ujawniła bardziej szczegółowe informacje na tematnowej, dynamicznej odsłony modelu Yaris. Poza agresywną czerwoną barwą,samochód będzie się odróżniać od reszty aut w segmencie bardzo dobrymiosiągami.

 

Toyota Verso: Trzy w jednym

Kiedyś, choć nie tak dawno temu, bo jeszcze w tym stuleciu, Toyota miała wswojej ofercie aż trzy modele podchodzące pod segment minivanów.Wszystkie łączył ten sam człon w nazwie - Verso. Dziś oferta Toyoty w tymsegmencie skurczyła się do jednej propozycji, choć nie oznacza to wcale, żenie zaspokoi ona różnych potrzeb osób poszukujących tego typusamochodu.

 

Następca Yarisa Verso wjeżdża do Polski

Pamiętacie takie auto jak Toyota Yaris Verso? Podporządkowane byłogłównie względom praktycznym i mimo mało ciekawego wyglądu,powiększony Yaris dobrze spełniał swoją funkcję bardzo pakownego auta.Dziś na polski rynek wjeżdża nowy model Toyoty o nazwie Verso S, którychoć plasuje się w tym samym segmencie rynkowym, jest zupełnie innymsamochodem.

 

Kia Venga vs Toyota Verso-S: Małe z zewnątrz, spore w środku

Małe, najlepiej jak najmniejsze z zewnątrz, a przy tym oferujące przestronnąkabinę - takie auta powinny zdominować w przyszłości wielkie miasta, gdziejuż dziś momentami ciężko się poruszać, o znalezieniu miejsca parkingowegonie wspominając. A jeśli rzeczywiście w takim kierunku podąży motoryzacja,to nie dziwi wysyp w ostatnich latach wszelkiej maści małych aut udającychminivany. Bardzo dobrym przykładem są tu Kia Venga oraz Toyota Verso-S.

 

W tym aucie może odpaść dach

Jazda kabrioletem to marzenie wielu kierowców, którzy na co dzieńmuszą jednak poruszać się bardziej przyziemnymi modelami. Chyba jednak niktnie oczekuje, by mieć kabrio z tak otwieranym dachem.

 

Wątek na forum: Zakup używaniego

Witam! poszukuje autko do kupienia używanie proszę o porady małe miejskie wymogi: -benzyniak(ewe.gaz) -4-5 drzwi -do 10 000 ale to już max tzn nie 10k plus opłaty albo 10k i do remontu na razie mam już "podium" tzn. C3 1.4 ok.2002-04r,fiesta VI 1.4 2002-04r, Yaris(Verso) 1.3-1.5 ...

 

185 tysięcy aut Toyoty do serwisu

Nie ma coś szczęścia Toyota do usterkowości swoich modeli. Japoński koncernogłosił właśnie, że do serwisów zostanie wezwanych około 185 tys.właścicieli, głównie Yarisów, z powodu wadliwego wspomaganiaukładu kierowniczego.

 

Toyota wzywa 1250 aut do serwisu

O tej akcji serwisowej Toyoty, liczącej ok. 185 tys. aut, już informowaliśmy.Japoński producent ogłosił właśnie analogiczną kampanię naprawczą wnaszym kraju, w ramach której do serwisów zawita 1250 aut, modeluYaris oraz Verso-S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Yaris Verso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018