Wyszukiwałeś:

Yaris

. Znaleziono 666 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yaris

Spróbuj też wyszukać: yaris wymiary toyota yaris yaris spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 666 wszystkich):

Toyota Yaris: Bestseller 2?

O historii pierwszej generacji Toyoty Yaris na polskim rynku można powiedziećtylko tyle: sukces! Mały, japoński "mieszczuch" od momentu debiutuna naszych drogach zrobił niemałą furorę rozchodząc się wśródpolskich klientów jak ciepłe bułeczki. A jak z udźwignięciem tejpopularności poradzi sobie nowa generacja Yarisa?

 

Milionowy Yaris z Europy

W poniedziałek (11 grudnia) z francuskiej fabryki Toyoty w Valencienneswyjechał milionowy egzemplarz modelu Toyota Yaris.

 

Bardzo mocny Yaris

Kilka dni temu Toyota ujawniła bardziej szczegółowe informacje na tematnowej, dynamicznej odsłony modelu Yaris. Poza agresywną czerwoną barwą,samochód będzie się odróżniać od reszty aut w segmencie bardzo dobrymiosiągami.

 

Toyota Yaris: Znana i lubiana

Pierwsza generacja małej Toyoty Yaris odniosła duży sukces, zarównojako auto nowe, jak i używane. Bardzo podobnie jest z jej kontynuacją.Aktualnie sprzedawana, druga odsłona Yarisa cały czas zajmuje topowe miejsca wrankingach sprzedaży. Czym potrafi urzec popularna wersja z silnikiem 1,3?Sprawdziliśmy to.

 

Toyota Yaris Hybrid - pierwsza jazda

Jeśli chodzi o samochody z napędem hybrydowym to spośród wszystkichproducentów Toyota posiada największe doświadczenie w tej kwestii. Nadrogach całego świata jeździ już ponad 4 miliony, a teraz dołączy do nichnajmniejszy model, czyli Toyota Yaris Hybrid.

 

Jubileuszowy Yaris hybrydą

2,5-milionowy egzemplarz Toyoty Yaris, jaki opuścił fabrykę w valenciennesjest hybrydą, co tylko potwierdza, iż auta z napędem benzynowo-elektrycznymstanowią coraz większy udział w produkcji Toyoty.

 

Pierwsza jazda: Toyota Yaris (FL)

Nowy Yaris to nie tylko lekko zmieniony przód i delikatnie poprawione wnętrze. To m.in. 1000 całkowicie nowych części.  Toyota po premierze odświeżonego Yarisa wprowadziła nową definicję faceliftingu.

 

Toyota Yaris (facelifting) - dane techniczne

Toyota Yaris po liftingu to 1000 nowych podzespołów oraz 85 mln euro,które japoński producent zainwestował w modyfikacje Yarisa. Po zmianachfirma ujednoliciła wygląd wersji hybrydowej z autami napędzanymi przezkonwencjonalne jednostki napędowe.

 

Toyota Yaris: Zmiany, zmiany?

Yaris od dawna ma wypracowaną pozycję na rynku, zwłaszcza w segmencie B.Toyota na modyfikacje auta wydała aż 85 mln euro, a samochód wcałości był przygotowywany w Europie.  Zmiany na lepsze są widocznegołym okiem, z kolei szukanie wad wymaga większego wysiłku.

 

Czy warto kupić: Toyota Yaris II (2005-2011)

Może nie jest najlepszych maluchem, jaki w bieżącym stuleciu pojawił się naeuropejskim rynku, ale ma sporo zalet, dzięki którym sprzedaje sięnaprawdę bardzo dobrze. Toyota Yaris drugiej generacji, głównie z uwagina niewielkie koszty eksploatacji i niską usterkowość, cieszy się dziśtakże sporym wzięciem na rynku wtórnym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019