Wyszukiwałeś:

Yeti

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yeti

Spróbuj też wyszukać: skoda yeti kuga yeti rozklad masy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

Yeti okiem projektanta

Pierwszą rzeczą, na jaką klient zwraca uwagę przy wyborze samochodu jestjego wygląd. O designie nowego modelu Yeti opowiada Karl Neuhold, szef designuzewnętrznego w Skodzie.

 

Yeti oswojone! + [VIDEO]

Do tej pory wszyscy o nim słyszeli, ale mało kto miał okazję obcować z nimdłuższą chwilę. Pierwsze bariery zostały jednak przełamane i na szutrowychdrogach Transylwanii Yeti dał się oswoić, a także pokazał na co go stać.

 

Yeti zaatakowało Alpy

Nowe dziecko czeskiego koncernu nie ma łatwego życia. Yeti, jak sama nazwawskazuje, urodziło się w Himalajach, a tam każdy dzień to wyzwanie.Natomiast Skoda Yeti pochodzi z czeskich Kvasin i próbuje udowodnić, żenajcięższe szlaki na świecie nie stanowią dla niej problemu.

 

Skoda Yeti: Na każdą drogę

Rynek wszędobylskich modeli typu crossover z napędem na cztery koła jest jużdość szczelnie wypełniony. Skoda bardzo długo czekała na atak poswój kawałek tortu, pieczołowicie przygotowując swój produkt.Na dodatek Yeti wjedzie tam, gdzie inni nie mogą.

 

Skoda Yeti 1.8 TSI 4x4 DSG - tego jeszcze nie było

Choć Skoda Yeti nie zdobyła jeszcze szczytów w rankingach sprzedaży wsegmencie kompaktowych SUV-ów, to jednak dość pokaźne gronokierowców zdecydowało się na wybór tego modelu. Teraz dlamiłośników jazdy w umiarkowanym terenie i zwolenników jednostekbenzynowych czeski koncern przygotował ciekawą propozycję - przekładnięDSG.

 

Skoda Yeti: Wycieczka na frankfurterki

Po targach we Frankfurcie pozostało już tylko ledwo ulotne wspomnienie.Wszystkie debiutujące tam nowości przedstawiliśmy również i nanaszych stronach, jednak pozostało nam jeszcze do zaprezentowania jedno auto.Mowa tu o Skodzie Yeti 2,0 TDI 4x4 DSG, którym to modelem ekipa naszejredakcji miała przyjemność pokonać w okresie targowym sporo ponad 2 tysiącekilometrów.

 

Pierwsza jazda: Skody Yeti po faceliftingu

Facelifting. I można by nic więcej o tym aucie nie pisać, bo to słowo,które dobitnie opisuje to co stało się z modelem Yeti. I patrząc wdrugą stronę nowe Yeti jest idealną definicją faceliftingu. Po raz pierwszyauto na rynku dostępne jest w dwóch wariantach. Ale czy nowe Yeti jestlepsze od poprzednika?

 

Skoda Yeti 4x4 L&K: Czy ma sens?

Skoda, miejski SUV z napędem na 4 koła, luksusowa odmiana Laurin & Klement- takie połączenie już od początku wzbudziło moje podejrzenie. Bo czyżstawiane zawsze w pierwszym szeregu funkcjonalność i praktyczność,pomieszane z jako takimi zdolnościami terenowymi można w ogólełączyć jeszcze z bardziej luksusowym charakterem? Naszą testową Skodę Yetiza, bagatela, 150 tys. zł postawiono przed takim właśnie zadaniem.

 

Skoda Yeti 1.6 TDI 4x2: Nie osiągi są najważniejsze

Napęd tylko na przód, pod maską najsłabszy silnik wysokoprężny. Czytaka wersja Skody Yeti ma jakiekolwiek szanse, by zaistnieć w coraz bardziejzagęszczonym świecie małych SUV-ów?

 

Skoda Yeti Monte Carlo: SUV z rajdowymi konotacjami

Skoda Yeti w wersji Monte Carlo lepiej wygląda, ma do tego bogatszewyposażenie. Nie zapomina przy tym o swoich podstawowych zaletach, czylipraktycznym wnętrzu i niezłych właściwościach w terenie. Czy jednakodwołania do sportowych tradycji Skody mają w tym modelu sens?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018