Wyszukiwałeś:

Young X

European X

Truck X

Driver X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Young European Truck Driver

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Scania sprawdza młodych

Scania zaprasza młodych kierowców do udziału w europejskim konkursie YoungEuropean Truck Driver 2007. Młodzi kierowcy ciężarówek z całej Europy poraz kolejny będą mieli świetną okazję do zaprezentowania swoichumiejętności - i wygrania własnej ciężarówki - w popularnym konkursieYoung European Truck Driver.

 

Scania YETD 2007: Finaliści wybrani

Poznaliśmy najlepszych zawodowych kierowców ciężarówek, zwycięzcówregionalnych eliminacji europejskiego konkursu Young European Truck Driver 2007.W Polsce eliminacjom regionalnym organizowanych w maju i czerwcu w 11 miastachprzyglądało się ponad trzy tysiące widzów.

 

Young European Truck Driver 2010 w Polsce

Utalentowani młodzi polscy kierowcy samochodów ciężarowych mająokazję powalczyć o prestiżowy europejski tytuł. Ruszył właśnieorganizowany przez Scanię Young European Truck Driver 2010.

 

Najlepszy kierowca w Polsce

Znamy już zwycięzcę krajowych eliminacji do konkursu Young European TruckDriver 2010, w którym wyłaniani są najlepsi kierowcy jeżdżący na codzień największymi pojazdami ciężarowymi.

 

Szwed najlepszym młodym trakerem

26-letni Szwed Andreas Söderström zwyciężył w finale konkursuScania Young European Truck Driver 2010, w którym to rywalizowało 18najlepszych młodych kierowców z całej Europy wyłonionych w krajowycheliminacjach.

 

Finał konkursu Scania Young European Truck Driver 2010

 

26-letni Szwed Andreas Söderström zwyciężył w finale konkursu Scania Young European Truck Driver 2010, w którym to rywalizowało 18 najlepszych młodych kierowców z całej Europy wyłonionych w krajowych eliminacjach - mojeauto.tv

 

Young European Truck Driver - drugi etap

Scania zakończyła pierwszy etap konkursu polegający na rejestracjikandydatów, którzy już 12 maja rozpoczynają walkę o tytułNajlepszego Młodego Kierowcy.

 

Scania R dla Irlandczyka

Gabriel Warde z Irlandii zwyciężył finał konkursu Scania Young EuropeanTruck Driver. Finał odbył się w szwedzkim Södertälje i zgromadziłblisko 10 000 widzów. Warde biorący udział w konkursie po raz drugipokonał 23 pozostałych utalentowanych młodych kierowców z pozostałychkrajów europejskich.

 

Rusza polska edycja konkursu Young European Truck Driver

Już po raz szósty Scania poszukuje najlepszego młodego kierowcysamochodu ciężarowego, który będzie reprezentował Polskę wewrześniowym finale w Szwecji i zawalczy o główną nagrodę –nową Scania Streamline.

 

Finaliści polskiej edycji Young European Truck Driver 2014

Zakończony został pierwszy etap rywalizacji o nagrodę główną wkonkursie Young European Truck Driver 2014. Do walki o najnowszą ScaniaStreamline o wartości 100 000 euro zgłosiło się blisko 2.400kierowców. Podczas eliminacji regionalnych wyłonionych zostałodziesięciu najlepszych, którzy spotkają się w finale krajowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Young European Truck Driver".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019