Wyszukiwałeś:

Yukon

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yukon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wszystko o samochodach Cadillac Escalade

Cadillac Escalade jest już szóstym przedstawicielem amerykańskiej marki, która w szybkim tempie chce zawojować rynek europejski. Cadillac Escalade należy do dużych i luksusowych SUV-ów, którego pierwsza generacja, niezbyt udana, bazująca na aucie GMC Yukon Denali, dostępna była od 1999 r. Dlatego...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

GM stawia na oszczędność

Na targach motoryzacyjnych Greater Los Angeles Auto Show (6-15 stycznia) koncernGeneral Motors prezentuje kilka swoich nowości. Główną cechą wszystkich mabyć oszczędność paliwa, funkcjonalność oraz przyjemność z jazdy.

 

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Cadillac z hybrydą

Kolejna marka wprowadzi do swojej oferty model z napędem hybrydowym. Dyrektorzarządzający General Motors, Rick Wagoner, potwierdził, iż pod koniecprzyszłego roku powinien pojawić się pierwszy hybrydowy Cadillac Escalade.

 

Hybrydowa skrzynia

General Motors przy współpracy z DaimlerChrysler AG oraz BMW AGskonstruował nowoczesną skrzynię biegów, która pozwolisamochodom SUV oraz luksusowym na wydostanie się z grupy "połykaczy"paliwa.

 

Ekologiczne, ale kosztowne

Dyrektor ds. jednostek hybrydowych DaimlerChrysler, Andreas Truckenbrodt,poinformował podczas konferencji prasowej, iż koncern we współpracy zGM oraz BMW zainwestuje ponad miliard dolarów na rozwinięcie projektu nowoczesnych, hybrydowych przekładni.

 

Hybrydowa Vectra?

Wygląda na to, że koncern General Motors zamierza ujawnić do końca jeden znajwiększych sekretów ostatnich miesięcy. Prezentacja samochodu SaturnAura Greenline z silnikiem spalinowo-elektrycznym udowadnia, że ostatniepogłoski na temat hybrydowych planów GM okazały się prawdziwe.

 

Hybrydowy Escalade

Amerykańska ikona segmentu samochodów sportowo-rekreacyjnych, a dla wieluoznaka prestiżu, finansowej siły oraz...nieumiarkowanego apetytu na paliwo.Rosnące ceny paliwa dotkną także Cadillaca Escalade, który będzie terazdostępny w wersji hybrydowej.

 

GM stawia na silniki elektryczne

W celu redukcji kosztów produkcji, koncern General Motors zamierzazostać pierwszym z koncernów, który zajmie się projektowaniem ibudową siników elektrycznych.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019