Wyszukiwałeś:

Yvan X

Muller X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Yvan Muller

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Yvan Muller Mistrzem WTCC 2011

Francuski kierowca reprezentujący zespół Chevroleta zdobył swójtrzeci tytuł mistrzowski w serii WTCC. Walka o tytuł rozstrzygnęła siędopiero w ostatnim wyścigu w Macau.

 

Sebastien Loeb testuje Citorena C-Elysee WTCC

Francuz, Sebastien Loeb kilka dni temu odbył pierwsze testy na torze PaulRicard za kierownicą modelu C-Elysee WTCC. Citroen wraz z Loebem w przyszłymroku będą rywalizować w WTCC.

 

Chevrolet Cruze 1.4 T: Yvan Muller pewnie marudził

Cruze to auto, o którym nie możesz powiedzieć, że jest amerykański.Fakt, z przodu ma logo producenta amerykańskich samochodów,które jednak nijak mają się do tego, co na Starym Kontynencie. Niejest amerykański, ale idealnie reprezentuje amerykańską, legendarną markę.

 

Debiut marzeń Loeba i Citroena w WTCC

Zdobyć 9. tytułów mistrza świata w WRC to wyczyn legendarny,którego nikt przed Loebem nie dokonał. Jednak o tym w weekendprzypominał jedynie nr startowy na aucie Francuza. Cały świat czekał najego debiut w WTCC. Loeb wraz z Citroenem zmiażdżyli konkurencję.

 

Wątek na forum: Chevrolet Cruze 1.4 T: Yvan Muller pewnie marudził

Autor znów pokłócił się z przecinkami.nnDo tego fajnie byłoby dodać parę słów o dynamice jazdy (charakterystyka silnika to nie wszystko), komforcie resorowania i prowadzenia i byłoby naprawdę fajnie. Dobra recenzja nie musi być bezosobowa i neutralna. ~zzxx

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Yvan Muller".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019